Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi az Emo? Nincs semmi örömük...

Mi az Emo? Nincs semmi örömük ezeknek a fiataloknak? Régen ez mit jelentett?

Figyelt kérdés

Látom az utcán ezeket a majdnem torz fiúkat lányokat, de nem értem miért csinálják ezt! Elég rossz az élethet való hozzáállásuk és amiket itt is írkálnak róluk az elég negatív, mint ők maguk.

Milyen divat ez?????


2008. aug. 12. 09:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
15 - 16 éves korban mindenki bekattan egy kicsit, és olyankor kell valami ilyen a tökömtelevanutálomazéletet- stilus. Ezzel a torz külsővel fejezik ki a nem tetszésüket. Hidd el nekik sem olyan jó, és ők se tudják megmagyarázni, miért csinálják. A többség 17 éves korára kinő belőle.
2008. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az erdedti emo stílus, azoknak a fiataloknak a depressziós, hangulatú stílusa volt akik állandóan veszekedtek a szüleikkel, mert ők nem hallgatták meg őket és egy idő után már a gyerekek se foglalkoztak a szülőkkel. Tehát az egész a családi kapcsolatok hiányából fakadt, de ma már ez teljesen megváltozott. Az viseli ezt a stílust aki akarja.
2008. aug. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az emo szó az emotion angol szóból jött létre, ami érzelmet jelent.. Az emo-sok érzelmes embereknek tartják magukat, akik azt hiszik hogy ők szenvedik meg a világ kinjait, de amugy ez egy nagy marhaság.
2008. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

kösz a válaszokat! Ha valaki tud még ilyesmiket szívesen olvasgatom ,mert ezeknek a dolgoknak a tudatában már végképp elitélem ezeket a gyerekeket még inkább szüleiket! Akkor ez is csak divat, de elég rossz divat!

Biztos meghülyülnék, ha egyszer úgy jönne haza a gyerekem mint egy halálmadár!

2008. aug. 12. 16:32
 5/16 anonim válasza:
100%
Van egy pár fiatal (14-16 éves) lány és fiú az ismeretségi körömben, akik követik ezt az elmebeteg stílust, de pusztán azért, mert ez a divat. Mert ez trendi. Hát nos. Nem panaszkodhatok, 20 éves vagyok, szóval nem sorolnám magamat az idős kategóriába, még a felnőttbe sem nagyon. De ilyen téren elég konzervatív vagyok. Állítólag a hajuk azért lóg a szemükbe, hogy ne lássák, milyen gonosz a világ, és hogy mennyi probléma van. Beszélgettem a szüleikkel és teljesen a padlón vannak gyermekeik "viselt" dolgai miatt. Csak azt nem értem, hogy egy 14-16 éves gyereknek miért nem lehet parancsolni? Vagy a helyes útra terelgetni. Azt hiszem, itt valami nevelésbeli gond van...
2008. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval! Hát ha én a gyermekemnek azt mondom, hogy nem akkor az úgy van!

Miért csak a rosszat látják ezek a gyerekek? Millió gyerek felnőtt úgy ,hogy rossz körülmények között élt, szegények voltak, gyakran kajára sem volt.

Elég sok olyan gyerek van ezek között akiket látásbólismerek, de ezeknek a szüleiknek nemhogy nincs anyagi problémájuk,hanme már gazdagnak mondhatók!

Kicsit kéne nekik dolgozni a hajfestékért meg az "emo" cuccaikért aztán rájönnének, hogy van fontosabb is mint sajnálkozni.

2008. aug. 12. 17:12
 7/16 anonim ***** válasza:
Magyarországban az imó egy DIVAT.Többnyire csak divatimük vannak,de ez már nagyjábül lecsengett.VAGYIS nem.Ott van még a mi jóbarátnénk, Tóth Gabi......
2008. aug. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
Az a vicces, hogy ezek a "szörnyen depressziós" kölyköknek fogalmuk sincs az igazi fájdalomról..Kérdezem én, amikor mindegyik megveteti a márkás divatcipőit meg a többi kiegészítőt, hónaponta vágatja azt a "madárhajat" magának, akkor mi az, hogy velük senki nem törődik és nekik rossz sorsuk van? Annak a gyereknek van rossz sorsa, aki az utcán él vagy akinek a szülei keményen dolgoznak a betevő falatért..de akinek annyi nehézsége van a mindennapokba, ogy kiválassza mit vegyen fel..hát no comment. Emellett az a problémájuk, hogy az emberek lenézik és kinevetik őket. Én, ha így néznék ki nem csodálkoznék..Ráadásul annyi ilyen szörnyűség járkál az utcán..Kíváncsi vagyok mikor megy ez ki a divatból..
2008. aug. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

igen, hát tényleg elég érdekes, hogy milyen körülmények között élnek és az nekik még mindig nem jó. Persze biztos van aki tényleg komolyan gondolja, de annak meg inkább egy orvos kéne! meg szörnyű, hogy milyen szavakat meg kifejezéseket használnak! szerintem nem káromkodás lehet, de idegen a fülemnek.

Hallottam párat, de még idézni sem tudom! Ez mire jó???

2008. aug. 14. 10:42
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
az utolsó(előtti) válaszolóval teljesen egyetértek....a kis hülyék semmit nem tudnak a világról sme.....
2008. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!