Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hetero férfiaknak ciki tangát...

Hetero férfiaknak ciki tangát viselni?

Figyelt kérdés
Olyan kényelmes... :)
2014. nov. 5. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Te dolgod, h mit hordasz, de nekem spec nagyon nem jön be a tanga egy férfin.


25N

2014. nov. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%

Azt is megkerdezhetnenk, hogy hetero nok nem ciki ferfi egyenruhat viselni?

Azokra gondolok akik olyan helyen dolgoznak, hogy kell az egyenruha, csak az a baj, hogy noi helyett ferfibe nyomjak!

2014. nov. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a feneked akkor nem ciki annyira.
2014. nov. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ki látja? Szerintem senki, én nem vagyok liberális, de az öltözködés kivétel, nagyon megengedő vagyok ebben, szeretek nem szokványos női holmikat hordani, pl nylonharisnya, bőrleggings, persze láthatóan. Tangám nincs, de ilyen selyem bugyit lehet veszek :)
2014. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Tangát hordok 10 éve, 7 éve rendszeresen, strandra fürdőnaci alá, mindenhova. Párom furcsálta az elején, de megszokta, mára tetszik neki, sőt izgatja.. Mindig borotvalva van elől hátul egyaránt a kényes részek. Jobb seggem van mint nagyon sok nőnek. Arra mindig különösképpen figyeltem hogy ne látszódjon át, és soha ne lógjon ki.. kivételt képez az asszonykámnak :) Régen ffi tangát manapság nőit hordok mert kényelmessebb persze amiben elfér a farkam. 27 éves hetero pasi
2014. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki, sőt. Ma már egyre nagyobb divat, egyre többen hordják, mert kényelmes fiatalos, és vagány. :) Főleg nyáron nagyon hasznos tud lenni, mert nem sülsz bele, én is évek óta csak tangát hordok. :)


[link]

2014. nov. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ti hol szoktatok tangát venni, és milyent, mennyiért?
2014. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"fiatalos és vagány"

Most tegyünk úgy, mintha ez nem csak egy hülye fétis lenne, hanem valami értelmes dolog?

Hetero...inkább hagyjuk.

2014. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!