Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiaknak ciki a szőrtelenítés?

Férfiaknak ciki a szőrtelenítés?

Figyelt kérdés
Nagyon szőrös alkat vagyok,és borotválom a felsőtestem,a lábamról pedig rövidre nyírom. A barátnőmnek semmi kifogása nincs ellene,sőt neki nem tetszik a szőrös,de van 1 pár haverom aki csodálkozik ezen és viccelnek,cikiznek vele. Tényleg ilyen ciki ez?
2009. máj. 23. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem is tök szőrös, de így imádom, szerintem férfias. (természetesen ápolt, illatos a drágám). Nagyon meghökkennék, ha egyik nap előállna nekem hogy szőrteleníteni akar, az biztos :)))
2009. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem válaszoltam a kérdésre bocsi: Nem, amúgy nem ciki.
2009. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igen az. Nekem a legszebb az olyan féri, aki metroszexuális pl. Martin L. Gore...
2009. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem pl. jobban tetszik a szőrtelenített. mondjuk, ez is attól függ, hogy honnan (pl. a lábon egyáltalán nem zavar), de végülis az a lényeg inkább, hogy ne legyen "dzsungel":D
2009. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bóna Barbara ***** válasza:
100%

hát szerintem egyáltalán nem az...

nekem pl csak a szőrtelenített pasik tetszenek. de kinek milyen az izlése...

de csak egy tanács: figyu akármennyire is fáj, ne borotválj, hanem gyantázz, mert fél év után már nem is nő szőr....mert ha életed végéig borotválod, úgy fog kinézni a felsőtested mint a fejeden a hajad.

2009. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Előzőnek!

Lehet,hogy megfogadom a tanácsodat és gyantáztatni fogom,mert minden nap borotválnom kell olyan gyorsan visszanő.

2009. máj. 23. 15:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki.:) Nekem tetszik ígyis-úgyis...
2009. máj. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki.

De ez mindig így van, a haverok cikizik az embert és röhögnek és nem tudják mire vélni... én sem értem miért kell ezt, de valóban sokszor ez van.

Nyugodtan elmehetsz kozmetikushoz is, járnak hozzájuk férfiak. Pl. ha nagyon szőrös vagy legyantázza a hátadat is, meg bárhol. Van aki még intimet is vállal, rá kell kérdezni. A gyantázás általában egy hónapig is kitart, de van akinek kevesebb ideig bírja.

Vehetsz egy epilátort is, akkor otthon is el tudod intézni, én is azt használok. Krémek nem sokat érnek nekem, csak félig oldják fel a szőrszálakat az pedig nagyon undorító.

Szerintem a felsőtested mindenképp gyantáztathatnád, akár gyantát is vehetsz otthonra, párod biztos segít. Akkor nem lesz borostás sem.

A lábadat nem tudom, gondolom nem akarod csupaszra... esetleg átmehetsz rajta szakállvágóval vagy ilyen géppel amit lehet állítani, hogy milyen hosszúra hagyja, hajat szoktak vele vágni. ÉN nem tudom mik ezek pontosan, nő vagyok. Te biztos jobban tudod :)

2009. máj. 24. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2009. máj. 25. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!