Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van közöttetek olyan aki több...

Van közöttetek olyan aki több mint pár éve csak magassarkú cipőben, csizmában jár? Sima cipőben tudtok még járni? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Sajnos én 4 éve csak magassarkúban járok,már nem tudok sima cipőben járni,fáj tőle a lábam. Ti hogy vagytok ezzel? Tapasztalatotokat leirnátok?

2014. nov. 13. 02:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz sima cipőn? Mert ha mondjuk balerinát aminek tényleg semmi sarka plusz még a talpa is vékony, akkor nem csodálom. Meg az is lehet hogy a cipő kényelmetlen. Edzőcipőben pl hogy érzed magad?
2014. nov. 13. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Otthon is magassarkuban Takaritasz,port törölsz pl?
2014. nov. 13. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, az otthoni papucsomnak is magas sarka van. Annó még a barátom kérésére kezdtem hordani,nőiesnek találta,találja nagyon is,és persze nekem se volt ellenvetésem.:-) Igazán nőiesek érzem magam benne:-) Múltkor vettünk nekem egy sport cipőt,hogy fitness terembe járjak,de nem bírom már hordani...
2014. nov. 13. 09:29
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
És 4 éve magassarkúban sportolsz? Biciklizni is abban szoktál meg futni meg miegymás? Azért nehezen hiszem el. Én is sokat vagyok magassarkúban, de állandóan és főleg nem otthon. Nem vagyok én hülye hogy tönkretegyem ezzel a gerincem és a lábam.
2014. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is minden hova magassarkúba megyek.

Még oda is ahova más már fel se venné.

De azért a lakásba is azt hordani, az már hülyeség. Egyszer sétáltam be a szobába tűsarkúban. Azóta is ott a nyoma a parkettát.:)

2014. nov. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi lenne Ha egy pasin kellene végigsétalni tûsarkúban,ezt vállalná valaki?
2014. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nyújtsd a vádlid, és legyél többet mezítláb
2014. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagy magassarkú rajongó vagyok, és egy ideje én is észrevettem, hogy sima cipőben nem esik jól a járás. De szerintem ezzel semmi baj nincs. Ha ez van, akkor nem választok lapos sarkút és kész. Amúgy a teljesen sima (balerina) cipők az orvosok szerint is legalább annyit ártanak a lábnak, mint a nagyon magasak. Az ideális magasság 4-5 cm körül van. Na, nekem a szaladgálós-kirándulós cipőim pont ekkorák, és azokban jól érzem magam.
2014. nov. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!