Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen a stílusom? Úgy értem...

Milyen a stílusom? Úgy értem plázamárka vagyok vagy annál jobban öltözködőm?

Figyelt kérdés

Ruhákat/felsőket/kardigánt/nadrágot általában Zarában,Benettonban,Gapban,Van Graafban,Marks and Spencerben vásárolok.

Vannak drága kiegészítőim: táskák,cipők,sálak, napszemüvegek amik nagy márkák termékei. Mint Gucci, Hermes,Chloe,Ferregamo,Calvin Klein. Mindegyik eredeti. Ezeket a kiegészítőket variálom az olcsóbb ruháimmal mert teljes Gucci ruhatárra nincs pénzem, sajnos. 23/L.


2014. nov. 23. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjuk?

Márkákat soroltál fel, ebből aztán semmit nem lehet kideríteni.

2014. nov. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

mivel márkákat soroltál,nem stílusokat színeket,szabásokat,ezért egyértelműen egy márkafetisiszta vagy.

és amúgy a stílusodról a világon semmi nem derült ki.

szóval kb a kérdésed így néz ki-

kaliforniában edzem a gold gym-ben ami a világ leghíresebb konditerme,szerintetek jól nézek ki?

full értelmetlen.

gondolom az amerikai pszicho a kedvenc filmed.

ott a pali ugyanilyen volt,de közben utálta is magát érte ezért megölte a többi felszínes márkafétisest.

2014. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kép?
2014. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, aki ilyen designer termékeket vásárol, és emellett még 23 éves felnőtt nő, az nem tesz fel ilyen kérdést...


És igen, pl a Guccinál is lehet elég sok stílusban kiegészítőket választani, és az sem mindegy milyen stílusú ruhával kombinálod, szóval erre a kérdésre ilyen formában válaszolni lehetetlen!

2014. nov. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kérdésből az öltözködésedre nem tudok következtetni, csak arra, hogy nagyon sznob és felszínes vagy.
2014. nov. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha magad keresed meg a ruhára valót akkor nincs vele gond. Azt hordasz amit akarsz.
2014. nov. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem klassz lehet a stílusod,ha jól kevered a nőiesebb,elegáns dolgokat a lazább stílussal.Kár,hogy nincs kép,úgy könnyebben meg lehetne ítélni. (:
2014. nov. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ebből nem tudjuk meg hogyan öltözködsz. Csak az biztos hogy neked a márka a lényeg, aminek semmi értelme. Én elég gazdag emberek közt nőttem fel, de nem hordanak ilyen márkás ruhákat, mert szinte mindenkinek van saját tervezője és varrónői... a márka azokat érdekli akik szegényebbek és így akarnak többnek látszani. Nekem ez nagyon nem szimpatikus.
2014. nov. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Előző, azért azt megnézném, hogy egy kitűnni akaró szegény mikor vesz meg egy pl Hermes sálat vagy egy Gucci táskát! :D Max hamisítványt a piacról.

Nem értek egyet azzal amit írtál, akinek van pénze azok nagy része szereti a designer termékeket! És nem is tudod, hogy mit viselnek, hiszen ezeken nincsenek hatalmas feliratok vagy márkajelzések!

2014. nov. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezek a márkák nekem semmit nem mondanak. Csak a Gucciról hallottam már, de ha szembejönne velem valaki egy "Gucciban", akkor nem ismerném fel, hogy az az.

Inkább az számít, hogy néz ki. Adidasban is van hülyén kinéző cipő, meg jó is.

2014. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!