Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete felsőhöz fehér öv?

Fekete felsőhöz fehér öv?

Figyelt kérdés
Fekete hosszitott felsőm lesz fekete cicanadrággal. Eredetileg bordós övet akartam,de csak fehér van,olyan ami tetszik. Jól nézne ki?

2014. dec. 29. 14:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Nem virítana nagyon rajtam?
2014. dec. 29. 14:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézhet ki egész jól.. de nagyon kicsi rá az esély. Esetleg kép?
2014. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom részletesebben: a felső kissé testre simuló,elegánsabb,streccs anyagú,csipke ujjal,nyakrészén kis kövek,kb.fenékközépig ér. Normál testalkatú vagyok.Ja,és hova illik jobban az öv? Derékra vagy inkább lejjebb? Érzésem szerint lejjebb tenném.
2014. dec. 29. 15:13
 4/8 A kérdező kommentje:
Vagy ilyen fonott fekete bőröv is,de kellenne valami,ami szines...
2014. dec. 29. 15:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Ehhez hasonlit a felső,csak v kivágású,és néhány gyöngy disziti a nyakát: [link]
2014. dec. 29. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
A fekete felső- fehér öv kombóval szerintem nem lesz semmi baj. A fekete cicanadrág helyett, viszont felvehetnél inkább egy farmert. Gondolom a szilveszteri buliba lesz, oda nem kellene talpig feketébe menned.
2014. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fenékközépig érő felső cicanadrággal közönséges. Tessék megérteni, hogy a cicanadrág, nem nadrág.
2014. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát valójában nem is cicanadrág, csak egy szűk nadrág farzsebekkel,rugalmas anyagú,rosszul fogalmaztam,bocs.
2014. dec. 29. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!