Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nylonharisnya melegit...

A nylonharisnya melegit valamennyire farmer alatt? A barátnőm vett nekem mert elég fázos vagyok, ff!

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 04:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
50%
Nylonharisnyát nők hordanak szerintem.
2015. jan. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%

Rosszul tudod kedves elso!

[link]

Csak a googleba kell beirni,hogy ferfi harisnya!

Egyebkent a nok meg ferfi ruhat is hordanak? mert akkor nekunk is jogunk lenne az ovekhez! Pl:

[link]

A kerdesre a valasz igen!

En is azt hordok es eleg a 15 denes.

2015. jan. 14. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Egy 15 denes a lóf.sz, ha fázós vagy minimum 60-ast vegyél, és pamutot, kellemesebb érzés lesz sokkal. Lehet sima harisnya, sportboltban kapható aláöltözet vagy férfiaknak árult jégeralsó. A nejlonharisnya erre nem jó.
2015. jan. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Probáltam a jégeralsót , de nagyon kényelmetlen számomra!! Azért gondoltam, hogy kiprobál a harisnyát!!
2015. jan. 14. 06:59
 5/27 anonim ***** válasza:
Próbáld ki és megtudod, de sokan a microfibra harisnyát ami vastag is nylonharisnyának mondják, én ma is pl 40 denes tényleg nylonba vagyok nincs olyan hideg, ilyenkor jó, elég ez is, de ha tényleg hideg van akkor vastagabbat veszek 60 denes microfibrát, ami nem nylon. De érdekes tényleg, sok csaj odaadja a barátjának is, de vannak ilyenek mint az 1. válaszoló kicsit furcsa, még nadrág alatt se mindegy ha hordja férfi, mint ha akkora dolog lenne, akkor mit szólna ha pl májusba összefutna velem rövidnadrágosan fényes harisnyában?
2015. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
54%
Amit a 2. válaszoló linkelt a harisnyás csávóról, na hát az baszott férfias. Gratulálok...
2015. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Nylonharisnya nem melegít, pamutharisnyát vegyél ha fázol.
2015. jan. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 3-as!

Ha lonemiszerv a 15 den ,akkor a kislanyok,nok miert veszik fel a nadrag ala most meg szoknyahoz is?

Egyebkent mindenkinek mas a hoerzete...

A 6-os versenyzotol meg azt kerdeznem,hogy a masodik linkemen a ket pitcsa meg b..sz ott noies nem??

Valahogy megfeletkedtel velemenyt alkotnni!!

De miert is lepodnek meg,hisz itt a fiukat csesztetik..

2015. jan. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
A nylonharisnya nem melegít semmit, plusz ha nem vagy hozzászokva, akkor baromi kényelmetlen lehet. Én nő vagyok, de nem hordok nylonharisnyát, mert folyton viszket benne a lábam. Csak a pamutharisnyát tudom elviselni viszketés nélkül, azt ajánlom másoknak is.
2015. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
41%

Erdekes ha nincs rajtam nejlonharisnya fazok,de ha van akkor meg nem fazok.

Hogy is van ez?

Meg ha izzadsz akkor a pamut tartja a vizet,tehat hideg nedvessegben vagy nejlon mivel nem nedvszivo igy hamar megszarad.

Akkor most melyik is a jobb?

2015. jan. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!