Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nylonharisnya melegit...

A nylonharisnya melegit valamennyire farmer alatt? A barátnőm vett nekem mert elég fázos vagyok, ff!

Figyelt kérdés

2015. jan. 14. 04:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mert elegáns tud lenni, nem mint egy zokni még ha nem is látszódik. Én mindig harisnyát hordok így télen még nadrágok alá is, nekem melegít vagy csak az érzetet teszi jobbá, nem tudom, én így szoktam meg. Én még férfi harisnyáról így nem is hallottam.
2015. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%

Ugye millike!

Meglepo,hogy nekunk is jar nemi komforterzet!

Ezt teszi a tajekozatlansag ezert homarozik a sok buta mert barlangban elnek...

Ird be a googleba,hogy ferfi harisnya es lass csodat!

2015. jan. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%

Óriási különbségek vannak nylonharisnya és nylonharisnya között. A 15 denes az átlagosnál vékonyabb, nem melegít. A 20-as az átlag, nyáron hordom, nem melegít. A 40 már jó őszre, de télen 60 denesnél vékonyabbat szerintem nem érdemes felvenni. Pamutot csak kötött ruhához és csak csizmával hordok, nem melegebb, mint egy 100 vagy 200 denes mikroszálas, viszont ha beleizzadsz vagy vizes lesz a lábad (átázik a csizmád) akkor sokkal tovább tartja a nedvességet, mint a nylon ami könnyen megszárad.


Még egy érv: a felhasznált szál milyensége (amit denben mérnek) egy dolog. A másik a harisnya szövése. Két 50 denes között is óriási eltérés lehet attól függően, hogy milyen márka, illetve, hogy milyen a szövése. Volt már olyan 50 denesem ami sokkal melegebb volt, mint egy gagyi 100 denes.


Ja és még egy: létezik egy német márka amely olyan szálat használ ami belül üreges, de ezt persze csak mikroszkóppal lehet látni. A lényege, hogy bár csak 60 denes, de megtartja illetve átveszi a test hőjét, azaz télen melegít, nyáron viszont hűsít. Ez utóbbit nem értem, hogy hogy, de igaz.


Férfiak is hordanak harisnyát, volt nekem is volt ilyen batátom, aki szerint nem férfias, az ne nézze!

2015. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Kipróbáltad?Milyen volt?
2015. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
88%

Melegít hát!

Persze függ a vastagságától, den számától. Én is fiúként ősztől tavaszig minden nap hordok a nadrág alatt, és sokkal komfortosabb így, mert nem fázok benne. :) Nekem 100-140 denesek vannak, ezek már annyira vastagok, hogy szinte nem is átlátszóak. Ami ennél vékonyabb, az már tényleg nem sokat ér a hideg ellen.


Amúgy a nejlonharisnyának nagy előnye a pamuttal szemben, hogy ha bemegyek fűtött helyre, akkor nem izzadok bele, nem fülled bele a lábam, és kint sem fázok benne. Ha mégis megizzadnék valami ok miatt, akkor pedig nem tart vizesen, mert nagyon hamar elpárolog róla.

Szóval én igazat adok barátnődnek, hogy nejlont vett neked, és én sem javaslom a pamutot, maradj a nejlonnál inkább, bár szerintem magadtól is érezni fogod, melyik a jobb. :)


Ráadásul ezek a vastagabb nejlonok elég tartósak is ha vigyázol rá, nekem sok több éves harisnyám is van, ami még nem szakadt el.

Ami még nagyon sokat emel a komfortérzeten az, ha szőrtelenítem a lábam, mert szőrtelen lábakkal sokkal jobb érzés harisnyában lenni, mint szőrös lábbal. :)

2015. jan. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Igazad van tényleg melegit és kényelmes, nem is értem, hogy a hőlgyek nagy része miért nem szereti!! Ha divat lenne még térdnadrággal is felvenném tavasszal, vagy ősszel!
2015. jan. 18. 10:25
 27/27 anonim ***** válasza:
Nyugodtan vedd fel a barna amúgy sem feltűnő, én tapasztalatból írom, csak az a baj, hogy vastagabb nylonharisnyát elvétve árulnak, én se tudok venni, jó tudnék, de Pesten vagy ilyen nagyobb városba.
2015. jan. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!