Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha lány létemre nem...

Baj ha lány létemre nem hordok szoknyát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és vhogy nem érzem kényelmesnek a szoknyát. Volt már rajtam szoknya ovódás koromban de azóta még az ünnepségekre is nadrágot veszek. Egyszerűen nem tudom megszokni és zavar. 1 az hogy kicsit fiúsabb lány vagyok és szoknyába pl: nem lehet úgy leülni ahogy akarok. Vagy méf futni se lehet benne. Van 1 barátom akint ez egyáltalán nem zavar. de inkább fiúk válaszoljanak. Titeket mennyire zavar ha egy lány nem hord szoknyát?
2008. aug. 20. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Én lány vagyok 17 éves és én sem tudom elviselni a szoknyát.Soha semmilyen szoknyát nem vennék fel.Szerintem ez eggyáltalán nem gáz.Még mindig jobb minthogy úgy öltözzünk ki mint egy plázacica.És kényelmesebb.De szerintem nem zavarja a fiúkat.Én eddig még nem találkoztam olyan fiúval aki azt mondta volna hogy "De ciki hogy nem hordok szoknyát" inkább a barátnőim próbálják rámerőltetni de én akkor sem veszek fel.Egyszer ballagáson kötelező volt a szoknya.Nem nagy kedvvel sajnos magamra kellett kényszerítenem a szoknyát mert nem tudtam meggyőzni a tanáromat hogy nadrágban legyek :S
2008. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha a barátodnak nem baj, akkor ne vegyél fel, pláne akkor ne, ha nem érzed magad benne jól.

Nekem volt egy osztálytársnőm, aki a 4 év alatt soha nem vett fel szoknyát, aztán, amikor megjelent érettségi után 2 évvel szoknyában, hát elég érdekes volt.. Nem az ő stílusa volt.

Ha neked sem olyan a stílusod, hogy miniszoknya, tűsarkú, akkor ne erőltesd, mert nevetség tárgya is lehetsz

És nem baj..

2008. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is ballagáson vettem fel utoljára szoknyát. Mert muszáj volt :S Amúgy szerintem sokkal kényelmesebb egy csini edzőcipőben és egy famerban mint egy tűsarkúban és egy miniszoknyában.
2008. aug. 20. 21:59
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Na látod, én meg pont szoknyás vagyok! Mindenki mást szeret, és ez egyátalán nem baj! Hordd azt amit te jónak látsz, és amiben jól érzed magad! ;)


Miért kell lepontozni?!

2008. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok és nekem tetszik ha egy nő szoknyát visel... de ha nem érzed jól benne magad akkor ne hord, vagy töprengj el mi zavar a szoknyában.
2008. aug. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
én is eléggé fiús lány vagyok, de szinte csak szoknyát hordok, persze nem minit és nem feszülőst, de sztem sokkal kényelmesebb, mint a nadrág, de nem hiszem, hogy a fiúknak feltűnik, mi van rajtad.
2008. aug. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a duci lányoknak akiknek nagy a popójuk, jobb a szoknya, mert ápol és eltakar :)

monnyuk én se vagyok nádszál, de ha fizetnének se vennék fel szoknyát. igaz, így nehezebb olyan nacit találni, ami előnyös a nagy seggemre, de inkább egy napig boltokat járok, hogy találjak 1 jót :)

gimiben csomószor kaptam intőt, h nem vettem fel az ünnepségekre a szoknyát XD :)))


amúgy sztem nem baj, ha nem hordod. amelyik pasi megszól ezért, az annyit is ér. semennyit.

nekem pl sose nehezményezi az uracskám, h nem hordok. ő meg nem hord sportcipőt.

2008. aug. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
17 éves lány vagyok.és én sem szeretem a szoknyát.egyetlen szoknyám van,azt is csak kb évente veszem fel.Nincs ezzel semmi baj.Én nőieses öltözködöm,de szoknya nélkül.:)
2008. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
szerintem ha jó az alakod, mindenképp hordj valamilyen(nem hosszú=max térdig)farmer szoknyát, mert egy toppal vagy egy V pólóval szerintem nagyon jól néz ki, és általában jobban észrevesznek:) (F/16)
2008. okt. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!