Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Egy fiúnál mit tekinte...

Lányok! Egy fiúnál mit tekintetek "sejtelmes" öltözködésnek?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen... =) ...igen: arról van szó, hogy be szeretnék "vágódni" valakinél.


Többek között ajánlott stratégiaként azt olvastam, hogy a lányok szeretik, ha az udvarlójuk "sejtelmesen" öltözködik. Hogy kerülni kell a kirívó, divathajhász öltözködést, és ugyanakkor sejtelmesen illik öltözködni.


De mit jelent ez?! :S Égszínkék bársonynadrág meg ing, + kék kabát/melegítő talán?? Esetleg így tudnám elképzelni... De teljesen bizonytalan vagyok...



2015. febr. 20. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinél be akarsz vágódni akkor az ő ízlését kéne ismerned, mert mindenki más... nekem különc ízlésem van, inkább azt nem is írom, hogy nekem mi tetszik. A melegítő mondjuk nyilván nem utcai viselet... szóval nem lehet túl nyerő senkinél.
2015. febr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

"melegítő" --> erre inkább valami szolidabb kabátszerűséget, mellényszerűséget, ilyesmit értettem.... nem tudom, hogy hívhatnám, én nem vagyok jártas ezekben.


Arról meg halvány kék gőzöm sincs, hogy hogy tudnám kipuhatolózni az ízlését. Rákérdezni még csak érintőlegesen is ugyebár az egyik legnagyobb őrültség lenne - amíg nem lehetek biztos a dolgomban -, barátom meg nincs (számuk monoton konstans zéró), akit kémként rá tudnék küldeni.

2015. febr. 20. 22:53
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Viccet félretéve, pl. ez [link]

2015. febr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit jelent a sejtelmes de én a H&M egyszerű letisztult stílusát szeretem


Tavaszi időben:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



Nyári időben


[link]


[link]


[link]


Remélem sikerült átadnom a lényeget.

2015. febr. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó : Köszönöm a képeket! Jó útmutatást adtak.

Meg az utolsó előttinek is köszönöm! :D Az alapján már el tudom képzelni a dolgot. ;)

2015. febr. 21. 16:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, de fogalmam sincs, hogy mit takarhat a sejtelmes öltözködés. Szerintem nem érdemes stílusokat felvenni, hanem vedd fel azt, amiben jól érzed magad. 25 éves vagyok és sosem néztem a férfiak öltözködését, egyedül csak az taszító, ha valaki igénytelen, mint egy ismerősöm, aki ugyanazt a melegítőt veszi fel mindenhova. (Itt sem a melegítővel van a baj, hanem azzal, ahogy az kinéz)
2015. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!