Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Tetszik az ilyen...

Csajok! Tetszik az ilyen lakkhatású (latex) leggings? Vagy ez már túlságosan fényes? Felvennétek? (KÉP)

Figyelt kérdés

Ez ilyen black-milkes. De persze tök sok hasonló van, boltban láttam egy majdnem ugyanilyet.


[link]


[link]



Itt van felvéve:

[link]


Kort is írjatok légyszi :)


2015. febr. 21. 18:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Felvenném. 62/L
2015. febr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Huh, nem, ez már sok(k).


30N

2015. febr. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
74%

Bocs az offért pasiként; általában túl extrémnek találják utcára, de a legtöbb nő sose venné fel, de végül is ha csak kisebb rész látszana ahogy most is hordják a normál vagy bőrhatásút, akkor ezt ugyan úgy lehetne, hisz harisnyát is hordanak fényesbe, ez is ugyan az végül is.

Egyébként még az ősszel jött szembe velem egy nagyon elegáns nő, hosszú kabátba, csizma és ilyen testszínű latex naciba volt, szóval van aki hord, de ők lehet nem fognak válaszolni, de ahogy írtam harisnya helyett lehetne hordani, de valószínű megkapná egyből, hogy közönséges stb.

2015. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem venném fel, nem az én stílusom.

20/L

2015. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez túlzás. 19/L
2015. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem venném fel, sehova.


29 N

2015. febr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
80%

Jaj, Zoliman, muszáj teliokoskodnod az összes nőiruha kérdést??? Csak mert történetesen harisnyamániás vagy, sokat nem használsz azzal, hogy szinte mindenhova kiírod ugyanezt.


A latex leggings nem harisnya helyett van. Harisnya helyett harisnyát kell hordani.

2015. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

Hát én nem okoskodtam, véleményt írtam, a te hsz. inkább okoskodás. "a harisnya helyett harisnyát kell" értelmes voltál.

A latex leggings nem azért gyártják mindenki tudja, hogy harisnya helyett azt hordják, de az is harisnya féle, mindig azzal jöttök, hogy a "leggings, lábfej nélküli harisnya" Akkor, miért ne hordhatnák tunika+csizma vagy magas talpúval? Mert egész lábon nagyon kirívó lenne, de ha egy része látszik, úgy mint a bőrleggingsnél, akkor az még jó is lehetne.

2015. febr. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%
nekem ez már egy kicsit sok, de ha egy kicsit lightosabb lenne, akkor imádnám!.D
2015. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
84%
Na ugye, előttem levő imádná, de én vagy más pasi nem imádhatná, mert pasi. Hülyeség, ezek ha úgy vesszük nőkön is visszatetsző, akkor meg ha nekem mint pasi bejönnek ezek a fényes sztreccs nacik, akkor miértne hordhatnám? Ezek nem női latexnacik, ilyeneket hordanak számos esetben pasik is, különféle sporthoz, akadályversenyeken, rokkosok,vagy egyéb sztárfellépők, a 2.félébe gyakran járok, de ami fényes felvenném, de akkor bámulnának.
2015. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!