Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lett divat és ciki e...

Mennyire lett divat és ciki e a férfi tanga?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem igazán divat, de ha kényelmesnek érzed, akkor hordjad. Én a férjemet egyszer láttam tangában (évekkel ezelőtt kapta poénból), belőlem kb 2 órás intenzív röhögésen kívül nem váltott ki semmit... Persze ízlés dolga...
2015. febr. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
Szerintem annyira nem divat, és én nőként nem igazán nézném meg a pasimat tangában (egyáltalán nem vonzana, sőt) maximum ha röhögni akarnék rajta. A tanga maradjon meg a csajoknak, férfiak hordjanak boxert!
2015. febr. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Férfi vagyok szeretem hordani most is női csipkés tangát vetem fel reggel ven minden féle fajta .
2015. febr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én néha szoktam hordani. Szerintem nagyon kényelmes. Emellett természetesen boxerjeim is vannak. Éppen azt veszem fel amihez kedvem van. Más meg úgyse látja.
2015. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem borzasztó férfiatlan. Akinek férfi, és nem valami fétis ez nála, azt nem értem mi veszi rá hogy ilyet hordjon. Mind ezt mondom úgy hogy meleg vagyok.
2015. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mennyire divat, elvégre nem fogod mutogatni. Nadrág alatt meg nem derül ki, hogy szűk boxer, alsó vagy tanga van-e rajtad. (Ha bármelyik átlátszik a gatyán, akkor rég rossz a helyzet.)


Innentől fogva maximum a párodat kell megkérdezned, zavarja-e, de a választól függetlenül azt veszel fel, amit akarsz.


Ettől még szerintem cikin néz ki, de ha egyszer úgyse látom, mindegy.

2015. febr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán nem ciki, főleg ha neked tetszik és kényelmes is. Egyébként már elég elterjedt, nem mondhatni ritkaságnak sem. Sok pasi szereti, főleg a fiatalabb korosztályból, tinitől a negyvenesekig. :)


[link]

2015. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem gondolom, hogy divat lenne. Engem mondjuk kimondottan taszítana, ha a barátomon tangát látnék.
2015. febr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
13%
A homároknál nagy divat, de szerintem normális férfi nem hord olyat
2015. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!