Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan érdemes Converse cipőt...

Honnan érdemes Converse cipőt rendelni?

Figyelt kérdés
Tavaly rendeltem egy facebookos oldalon olcsón Converse cipőt. Még mindig jó állapotban van és alig van eltérés az eredeti Conversem és e között, nem látszik, hogy másolat, ezért most sem szeretnék 20.000 Ft-ért vásárolni. Tudtok ajánlani/linkelni olyan oldalakat, amik megbízhatók, ti is rendeltetek jó minőségű Converse cipőket? Tudtok olyan oldalakat, ahol nagy a választék? (nem csak piros, fekete, fehér, kék, rózsaszín, hanem többszínű, esetleg mintás cipőket is rendelhetek)

2015. ápr. 6. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt is néztem már, de nem olcsóbb mintha boltban venném...
2015. ápr. 6. 21:39
 3/7 anonim ***** válasza:
ebayen és vaterán is tök jókat lehet találni szerintem :)
2015. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Eredeti, nekem is innen van.

2015. ápr. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia!:) converse.com-ról nem lehet, mert amerikai oldal, és tengeren túlra nem szállítanak (kivéve, ha nem ott élsz :D). Én pont tegnap rendeltem az officeshoes-ról, ráadásul 2-5 munkanap alatt kiszállítják, és ha 8000 Ft felett van, amit rendelni szeretnél, a kiszállítás ingyenes,akárhol vagy Mo-n belül.:) Remélem segítettem!
2015. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Elnézést, utolsó válaszadó vagyok. Nem olvastam végig a kérdésed, így azt sem láttam, hogy nem szeretnél 20.000 Ft-ért vásárolni. Ezesetben sajnos nem tudok segíteni. :( De szerintem, 20ezerért megéri megvenni, mert elég tartós és márkás cipő.:)
2015. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:) Végül az office shoes mellett döntöttem, igaz teljes áron...:D
2015. máj. 10. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!