Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti Nike Air Max-ok ezek?...

Eredeti Nike Air Max-ok ezek? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszike a gyors választ,ma rendelnék pont....De gyanús lett, ezért kéne hogy segítsetek. Kértem képet a nyelvről, ott benne van aminek kéne, szóval hogy eredeti..de mégis kamunak tűnik!



2015. ápr. 14. 10:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

10 körül nem hiszem hogy van eredeti.

Még ha azt nézed tegyük fel nincs áfa.

akkor is mennyi megy le? 25.000-re lenyomja az árát de ez áfa nélkül.

10-ért eredeti airmaxet nem hiszem hogy találsz.

Szerintem megveheted, de ne legyél benne biztos hogy eredeti.

Amúgy elég tucat cipő és aki ezt hordja annak fele hamisat hord.

Nekem is volt konzerv cipőm 10.000-ért és nem kis vékony cipő. Nem gondoltam hogy eredeti mert a konzerv 15-18-től indul még a tornacipő is.

2015. ápr. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
38%

Amúgy tényleg örülök hogy el lehet veled erről beszélgetni mert a legtöbben már hőbörögtek volna.

A hamisítvány meg az eredeti között legtöbbször csak az ár a különbség.

Most rákerestem a ,,divatos'' airforce-ra. Boltam 30.000 jofogáson meg már 7-ért kapható.

Szerintem ha szeretnéd akkor vedd meg nyugodtan:)

2015. ápr. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
Vigyázzon mindenki nagyon a Jófogás házhozszállításával!! Én egyszer úgy rendeltem adidas melegítőt, hogy bár tudtam nem eredeti, de tetszett, el is küldte a szemét, csak teljesen más volt mint a képen, mind anyagban, mind méretben és nem engedi a futár, hogy kinyisd a csomagot! Mikor megérkezett és éreztem, hogy ruha van benne fellélegeztem, csak mikor kibontottam döbbentem le!
2015. ápr. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Lehet jól néz ki és hasonlít az eredetire, de ennyi erőből bemehetek egy kínaiba is és 5-ért veszek hasonlót. Nem akarok hamisítvány cipőt venni.. Inkább akkor bemegyek a boltba, veszek más milyet nem kell nekem feltétlen ilyen. Csak mikor elkezdtem nézegetni őket azt gondoltam, jó biztos azért olcsóbb mert tömeg cipő lett..


El gondolkoztam, veszek egy műbőr anyagot, rá varrom a pipát, a többit meg rá nyomják a törökök. Meg bemegyek a boltba lefényképezem a nyelvét és azt küldöm mindenkinek, gondolom valahogy gy lehetett. Csak el keserít hogy nem vehet az ember semmit sem már biztonságosan, csak boltban.

2015. ápr. 14. 12:13
 15/25 A kérdező kommentje:

13-as kommentelő:

Sajnálom, én is ettől féltem. Most én egy bicót adtam fel Háztól-Háziggal, de én a becsületes emberek közé tartozom :)


12-es: Persze hogy el lehet :D Páromnak lett volna, tetszett neki, mondta kell. Oké, megnéztem a többi Air maxet, hirtelen ránézésre rendben is volt, aztán tegnap este fel hívtam mondtam neki mi lenne ha háztól háziggal adná fel és akkor nem kell postáznunk (eredetileg utánvéttel postázik), mondja oké rendben, szóval nem mondta van több is neki bármi, aztán rá mentem a többi hirdetésére, volt ott melegítő, zokni, meg több air max is. Azok is ránézésre eredetinek tűntek, de mégse :D Azért kíváncsi leszek mit szól a levelemre, hogy még sem kell, mert át vágott MAJDNEM..

2015. ápr. 14. 12:18
 16/25 A kérdező kommentje:
Ja és vicc az egészben, ha nem hívom fel hogy háztól házigozzunk, akkor már postán lenne....ha nekem nem kéne cipő, akkor megrendeltem volna a nagy semmit 13 ezerért..
2015. ápr. 14. 12:20
 17/25 anonim ***** válasza:

Azért majdnem ugyan az mint az eredeti, csak az ára 1/3-1/4 mint amit a boltban kapsz.

Nem viszik lejjebb az árát ha tömegcipő ha nem. Miért érné meg nekik?

Ha mindenki Armani cuccokban járna akkor sem adnák oda pár ezerért, sőt lehet még dobnának az árán.

Olvastam egyszer hogy a louis vuitton táskákat amiket nem sikerült eladni azokat elégették mert nem akarta akié a cég vagy mi hogy leárazva találjanak gazdára.

Azért vegyél cipőt mert tetszik és ne azért mert márka. Ne legyél márka fanatikus.

2015. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Egyébként ez is kamu?


[link]

2015. ápr. 14. 12:21
 19/25 A kérdező kommentje:
Ez nem márkafanatikusság, csak ha veszek egy adidas-t, akkor az az legyen, ne pedig egy másolat. Ha veszek egy Gorenje, vagy LG mosógépet, akkor azt vegyek ne egy gagyit, aminek minden baja lesz 2 hét után. Illetve, cipőre vissza térve, ha már rajtam van akkor ne röhögtessem ki magam egy olcsó kamuval :D Nem nem számít más véleménye, csak ugye amilyen a ruha olyan az ember is. Szóval, veszek én szívesen én egy kínai boltban kapható, no name cipőt, ha jó a minősége és tetszik :)
2015. ápr. 14. 12:25
 20/25 anonim ***** válasza:

A másolat is bírja addig mint az eredeti legtöbbször.

Az elektronikus eszközök mások. Ott nem igazán van kamu másolat hacsak nem úgy veszed. Ha már garanciát kapsz akkor nem fogsz nagy sz*rt venni.

2015. ápr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!