Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Eredeti Nike Air Max-ok ezek?...

Eredeti Nike Air Max-ok ezek? Kép lent.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Köszike a gyors választ,ma rendelnék pont....De gyanús lett, ezért kéne hogy segítsetek. Kértem képet a nyelvről, ott benne van aminek kéne, szóval hogy eredeti..de mégis kamunak tűnik!



2015. ápr. 14. 10:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

írtam az eladónak és ezt írta:



" SZia ! Az ár azért ennyi mert külföldről kapom ha láttad a cimkét amit fotoztam ugyan ez van a plázák árkádokban is csak 38-39 ezrekért "

2015. ápr. 14. 12:49
 22/25 anonim ***** válasza:
már ha ránézel a cipő orrára azon látszik hogy kamu
2015. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Playersroom-ba van, igaz nem ugyan ez a típus, de 2O ezerért akciósan. Adidas meg 15-ért is, új változat. Ezek legalább eredetiek. Nem baj, még egy tanulság szerencsére ingyen, hogy ilyen oldalakról sem szabad rendelni, ilyesmi cipőket :D Köszönöm mindenkinek a segítséget. Aki meg mégis így akar Air Maxhoz kerülni, az inkább személyesen nézze meg!
2015. ápr. 14. 13:32
 24/25 anonim ***** válasza:
5000 ft-ért már lehet ilyeneket rendelni Kínából. Teljesen ugyanolyan mint az eredeti, csak béna minőségben, mert a hamisítványnak hamar leválik a talpa vagy szétmegy a varrás, ragasztás.
2015. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Csak eredetit szabad venni..:)
2015. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!