Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha egy ruha a h&m webshopban...

Ha egy ruha a h&m webshopban elfogyott, akkor az a rendes boltokban sincs már? Vagy a kettő nem függ össze?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. En is neztem egy fürdőruhát, a webshopban elfogyott, es pont ma voltam bent az üzletben es volt.
2015. ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sokszor a webshop és a boltok kínálata köszönő viszonyban sincs egymással. én felszoktam nézni a webshopra, amikor éppen eszembe jut (havi 2-3 alkalom) és sok olyan ruhát látok a webshopban, amit a boltban egyáltalán nem, és ez fordítva is igaz, hogy amit a polcokon látok az soha nem is fordult elő a webshopon. székesfehérvári h&m-ről beszélek, de van egy barátnőm, aki a tatabányaiba szokott járni és ott alig frissítik a dolgokat. nyílván a pesti plázákban nagyobb a kínálat és gyakrabban fissül, ez helyenként változó
2015. ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Attól függ.

Vannak olyan darabok amiket azért szednek le a weboldalról,mert már egész "régi",viszont az üzletben lehet hogy megtalálod mert ott a kifutó termékekből szoktak kiárusítást csinálni.:)

De olyan is van ,bár ez elég ritka hogy azért szedik le ,mert olyan gyorsan elfogyott minden üzletből.De erre igazából nem sok esély van:D

2015. ápr. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!