Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan találjak így magamnak...

Hogyan találjak így magamnak nadrágot?

Figyelt kérdés

Elmentem vásárolni, mert szükségem van néhány új nadrágra. Csak szimpla nyári hétköznapokra, tehát semmi különleges: farmer rövid és hosszúnadrág. De üres kézzel jöttem el kb. 10 üzletből. Nem vagyok kövér, de homokóra alakom van és van csípőm! És mérges voltam nagyon, mert az összes üzletben hihetetlenül kicsi méretű nadrágokat árulnak. A farmer shortok dereka annyira kicsi, hogy nem hiszem el, hogy ez normális. Hát 40 kg.-os emberekre gyártják? Én 60 kg vagyok, ilyen testalkatom van: [link]

csak vékonyabbak a combjaim, de a lényeg, hogy csípőben "erősebb". Legalábbis a mai elváráshoz képest erősebb, sőt, már-már kövérnek számítok a ruhák alapján... Egyetlen egy sem volt jó rám, ami nagyobb méretű, az meg bő. Mégis mi ez a boltokban, h ennyire kicsik a méretek?


2015. ápr. 26. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyik üzletekben nézted? Nekem is erősebb a csípőm, a derekam vékony, én H&M-ben mindig találok olyat, ami mindenhol passzol. Mondjuk én 50 kg körül vagyok. Esetleg még a C&A-ban is érdemes lenne körülnézned vagy pl Hádában elég sok méretű és típusú nadrág van.
2015. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám nekem is. Én turiban fogtam ki 3 olyan darabot, ami teljesen jó volt. Sehol máshol nem találtam normálisat :/
2015. ápr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak plázás boltokban jártál, akkor azt ajánlom, nézd meg még Kik-ben, Auchan-ban, Tesco F&F részén és turikban.


Én sem értem, hogy milyen testalkatra gyártják ezeket a göncöket, alaktalannak, "egyenesnek" kellene lenni, hogy jók legyenek, homokóra és körte alkatra alig lehet normálisan álló nadrágot találni.

2015. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!