Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrtalpú cipőm esőben felnedve...

Bőrtalpú cipőm esőben felnedvesedik, pedig jobb márkájú. Mit tehetek? Valamivel lehet kenni a talpát?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezért kell a bőrtalpú cipők aljára csúszásgátlós gumiréteget tetetni a cipésszel.
2015. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem tennék rá gumit, azzal épp elveszíted az összes előnyét a bőr talpnak! Ha muszáj esőben hordani, tisztítsd le a talpat, majd impregnáló szerrel kezeld vastagon, az valamennyit segít, de elég rövid távú megoldás. Nekem egy bőrtalpú balerina cipőm van, ha esetleg abban jövök dolgozni, de elered az eső, akkor letakarítom, impregnálom, és hazáig száraz is marad, ha nem szakad nagyon vagy nem lépek pocsolyába. Arra figyelni kell viszont, hogy a bőr talp nedvesen eleve brutálisan csúszik, de az impregnáló szer miatt szerintem még jobban! De száraz, meleg időben sokkal jobb, mint a gumi talp, és elegánsabb is!
2015. máj. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!