Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mit gondoltok férfiakn...

Lányok! Mit gondoltok férfiaknál a fecske fazonú fürdőnadrágról? Bejön nektek?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig visszataszítónak éreztem az ilyen térdig (vagy még lejjebb) érő "rövidnadrágokban" való strandra járást, nem is beszélve arról, hogy kb. egy órába telik, mire megszárad stb.

Ti mit gondoltok a klasszikus, fecske fazonról? Esetleg a boxer fazonról?

18/F


2015. jún. 19. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
A fecske fazont csak öregeken szoktam látni, szóval annyira nem nyerő egy fiatalon. Inkább boxer fazon, abból jó a bővebb vagy passzos is.
2015. jún. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A fecske, feszülős fürdőnadrág jó

a combközépig, vagy térdig érő laza fazonú béna

2015. jún. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyon feltűnő fiatal férfin a fecske, ha jól nézel ki, akkor mehet, de ha vékony vagy, nincs annyira jó tested, akkor kicsit vicces. Azért az a minimum, hogy színben visszafogott legyen, mondjuk egy egyszínű fekete vagy sötétkék.

A boxer fazon biztos, hogy elfogadottabb és jobb választás is szerintem, komfortérzetre nem hiszem, hogy sok különbség van.

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én biztos nem vennék fel ilyen fecskéket.
2015. jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Utálom a fecskét. Főleg mert a papik szoktak abban járkálni. Nem kell szerintem sem a térdig érő gatya, de a combközépig érő már jó lehet. :-)

17/l

2015. jún. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam még "fiatal" (nagyon rég volt, kb. 15 éve), senki nem hordott hosszú fürdőnadrágot, mindenki fecskében járt. Éppen ezért nem tartom szánalmasnak, csak mert 15 éve megváltozott a divat.

Igaz, nem lány vagyok, elvileg bele sem szólhatnék...

2015. jún. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik, akkor már inkább a feszülősebb boxer fazon.
2015. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A fecske valóban kényelmesebb és szexibb is, mint a hülye Hawaii-shortok, amik Amerikának "köszönhetően" kis hazánkban is elterjedtek. A színnek kapcsolatban az a véleményem, hogy csak akkor érdemes világosabb/színesebb darabokat választani, ha az illetőnek jó testalkata van; ha pedig nem, akkor sötéteket (lévén, hogy a sötét színek slankítanak). Ugyanez vonatkozik a feszülős-nem feszülős kérdésre is: testalkatfüggő. Egyébként a személyes véleményem az, h aki kövér, azon sajnos semmilyen fürdőruha nem all jól.
2015. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A fecske undoritó és kicsit sem férfias. Visszataszító, fúj
2015. júl. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok ugyan de azért leírom. Szerintem nagyon idegesítőek a fecskés papperek, és ez atom gáz szerintem.
2021. jan. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!