Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a cipő?...

Szerintetek szép ez a cipő? Melyik szín jobb?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a cipő, és a színe is gyönyörű szerintem, de eddig mindenki csak le akar beszélni róla, mert olyan nagy, ronda és hatalmasnak tűnne benne egy női láb.

Van valakinek nike huarache cipője? Mi a véleményetek/tapasztalatotok?


Ez a szín nekem jobban tetszik:


[link]


[link]



Ez a másik:


[link]


[link]



#szín #cipő #Nike #kényelem #light bone #hot lava
2015. jún. 30. 10:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szép,de ha mindenképpen választani kell,akkor a második.
2015. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Inkább az első, de amúgy bármelyiket megveheted.
2015. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem tök jó, praktikus is, a sneaker most amúgy is divatosnak számít, szóval az első egy jó skinny vagy boyfriend farmerrel szerintem telitalálat. :)
2015. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
akkor 1. szerintetek is?
2015. jún. 30. 11:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Borzalmasak szerintem is, a felsőrészük nem, de a talpa, annyira ronda, nem is tudom mihez hasonlít. De te tudod...
2015. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Én fiú vagyok de nekem van egy Huarache és egy Huarache NM cipőm is, az NM az kényelmesebb de a sima Huarache is elég jó, picit robusztusabb. Az emberek mindenhol csak a lábamat nézik amikor ezekben járkálok, én ezt például eléggé élvezem :D Én a Light Bone-t ajánlom.
2015. jún. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem egyik sem szép. De nem is kell szépnek lennie. Ezek sportcipők. Nem körömcipők vagy csini szandálok.

Bármelyik jó egyébként, azt vedd meg, ami neked tetszik, nem pedig másoknak. Semmilyen sportcipőben nem lesz kecses lábad, de nem is baj, ez nem arra való.

Nekem az első jobban tetszik, mert nem olyan rikítós. Én nem vagyok oda a rikító színekért.

2015. jún. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nekem az első tetszik jobban.
2015. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
És a Nike Air Huarache Light Bone színben (az első) vagy az Adidas Superstar fehérben szebb?
2015. jún. 30. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedvenc cipőm:DD sajnos nincs ilyenem, de már gyüjtök rá és szerintem az első az jobb (persze szerintem azért mert nem szeretem a színes cuccokat), de feketében és pirosban is jól nézne ki:)
2015. jún. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!