Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek szép ez a cipő?...

Szerintetek szép ez a cipő? Melyik szín jobb?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a cipő, és a színe is gyönyörű szerintem, de eddig mindenki csak le akar beszélni róla, mert olyan nagy, ronda és hatalmasnak tűnne benne egy női láb.

Van valakinek nike huarache cipője? Mi a véleményetek/tapasztalatotok?


Ez a szín nekem jobban tetszik:


[link]


[link]



Ez a másik:


[link]


[link]



#szín #cipő #Nike #kényelem #light bone #hot lava
2015. jún. 30. 10:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
érdekes ez a cipő, nekem tetszik. ha sportosan öltözöl, ilyen farmeros-pólós csaj vagy, akkor illene a stílusodhoz. mindkét színösszeállítás tetszik, a színes talán lányosabb, a világos szürke viszont mindenhez megy.
2015. júl. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Adidas superstar fehérben.
2015. júl. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Megvettem, és nagyon boldog vagyok vele :) szuperkényelmes, bár rajtam kívül alig tetszik valakinek, én imádom, jó döntés volt! :) Tervezgetek egy másik színt is megvenni, és aki teheti, még ha nem is tetszik neki, próbálja fel valamelyik cipőboltban mert tényleg kényelmes.
2015. júl. 24. 17:06
 14/15 anonim válasza:
szia, a lábméretedhez képest mekkorát vettél? fél vagy 1 számmal nagyobbat?
2015. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szia! 39-es a lábam, de ez 40,5-es, mert nike.com-ról rendeltem, nem tudtam próbálni,és amúgy is baromi széles a lábam és lúdtalpbetét is kell bele. Szerintem 1 számmal mindenképpen nagyobbat vegyél, ha pedig széles a lábad/lúdtalpbetét is kell bele akkor 1,5 számmal nagyobbat :)
2015. szept. 23. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!