Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő jobb pasin? Lent...

Melyik cipő jobb pasin? Lent linkek

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



2015. júl. 6. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Az öltözködési stílusodtól függ. Azonban ez a cipő nem ér annyit, ami az ára. Még a képen is átjön, milyen vacak akár csak a talprész is.
2015. júl. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor milyet vegyek, és hol?
2015. júl. 6. 14:02
 3/9 anonim ***** válasza:

A saját tapasztalatomat modnom el:


Amikor én Nike-ot veszek, akkro csakis varott talpt veszek, és bőrt. Miért? Mert tartósak, és jó minőségűek. Én a Nike BRS kedvelője vagyok, 17000 körül mindig egy tartós, jól kinéző, bőrből készült cipőt vettem. Midnegyik leglaább 1 évig bírta - mind napos használat alatt, a telet kivéve. Volt ,aemylik egy 1 hetes fesztivált vészelt át, pogózva, mindennel, ami kell, és nem lett baja - magma se tudom, hogybírta ennyire, de megtörtént.

Érdemes neten nézelődni, valamint nagyobb boltokban, mert ott nem valószín, hogy túlárazással találkoznál. Ha nincs, utána jöhetne kaz olyan oldalak, mint amit linkeltél ide.


Hogy mit veszel, az legyen ate döntésed, én csak azt mondom, hogy a minőség és tartósság fontos az ilyen árkategóriában.

(én például sose vettem converse cipőket - lehetett akármenynire "menő", mert tesómnak és barátaimnak volt, és 2-3 hónap után csak röhögtél rajta, emnynit bír. Amennyi az ára, anynira vacak a legtöbb)

2015. júl. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem a 2. :)
2015. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De hát ezek szinte teljesen egyformák! :D
2015. júl. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha ezek kozul kell valaasztani, akkor az 1.
2015. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezek közül az 1., de egyik sem tetszik igazán.
2015. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sztem jó az 1. és 2. is ! :)

De inkább ilyet vegyél, ezzel többre mész! :

[link]


[link]


[link]

2015. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1. a legjobb ezek közül
2015. júl. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!