Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Titeket ez taszít vagy...

Fiúk! Titeket ez taszít vagy vonzz a barátnőtökön?

Figyelt kérdés

Szóval,arra gondolok,hogy pl amikor sétálni mentek,vagy moziba,vagy kávézóba csak úgy,és a barátnőtök kihívóan öltözködik,és esetleg megnézik az utcán,az zavar titeket,vagy inkább jól esik,hogy milyen jól néz ki a barátnőtök?Vagy esetleg direkt nem vesz egy póló alá melltartót? És mit szóltok ahhoz,ha máson láttok ilyen ruhákat,aki ugyanúgy a párjával sétál?

Ilyesmi ruhákra gondolok.Pl: [link]

[link]



2015. aug. 1. 14:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ha olyan olcsó lennék,nem azzal a pasival sétálnék így,aki már több éve a párom,de ti tudjátok!

Ja,igen,és tudom,hogy IQ kell a kávézó szabályainak megtartásához,de egy szóval nem írtam,hogy kint lenne bármim is a ruhákból,ami feltűnő lenne.

2015. aug. 1. 18:39
 12/22 anonim ***** válasza:

Lehet hogy neki ez jön be.


A többség felismeri a k.rvás ruhákat:)

2015. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lánnyal, aki ilyen ruhában megy ki az utcára azzal kapásból össze se jönnék. Bár még ennél is rosszabb amit az első válaszoló írt...bugyi nélkül veszi fel a szoknyát a barátnője és még büszkélkedik is vele. Remélem csak ironizálsz. Nem vagyok konzervatív és begyepesedett vénember sem ugyanis fiatal vagyok még, de ezek tényleg azt sugalják amit az egyik válaszoló is írt: "olcsó vagyok". Kifejezetten taszít az ilyen.
2015. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Ha elmondjátok,hogy ezekből a ruhákból,amit linkeltem,miről süt le,hogy "olcsó vagyok",akkor azt megköszönöm.

[link] --->Na erre a ruhára már mondhatnátok,hogy sok,mert ez nekem is sok.Ebben nem mernék kimenni az utcára.

Egyébként itt nem arra gondoltam,hogy pl bugyi nélkül megyek ki utcára,vagy éppen francia bugyit veszek rövidnadrág helyett,mert a mai tizenévesek 90%-a ezt teszi (Tisztelet a kivétel,10 %-nak :) ),hanem arra gondolok,hogy stílusos,divatos,egyedi ruhákat vesz fel az ember,ami nem hétköznapi,nem tucat.

2015. aug. 1. 19:16
 15/22 anonim ***** válasza:
:D :D Ez totál közönséges, aki ezt nem látja, az meg is érdemli, hogy ilyenben járjon. Nem baj, hogy így sosem fognak komolyan venni és mindenki furán fog veled viselkedni?
2015. aug. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Mint már írtam,van párom.Egyébként nem ilyen ruhákban járok,csak ritkán,alkalmakkor.

Hétköznapokon ilyenben járok: [link]

[link]

2015. aug. 1. 19:26
 17/22 anonim ***** válasza:

és a kávézó a nagy alkalom?

amúgy szerintem is közönséges, nem tetszik. az én barátnőm úgy dögös, hogy nem lóg ki semmije.

2015. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt és sztem nem is lesz nőm, de annak örülnék ha szexisen nézne ki, de annak nem, hogy megbámulnák ezért.
2015. aug. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

,,Izmos'' fiúknál is aki nagyon kirakja hogy milyen (tehát 1 számmal kisebb cuccokat vesz hogy jobban feszüljön) arról sem egy normális férfi jut eszedbe.


Aki szép az egy mackóban is szép, aki meg csak k.rvásan az hát...

2015. aug. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Azért a kávézó nem egy hétköznapi sulis/dolgozós nap szerintem,de lehet,hogy csak én kerítek neki feneket:)

És igen,aki szép,az mackóban is szép,ezt aláírom,de ha ugyanezt a kérdést írtam volna ki,mackóruhás kérdésként,akkor meg olyan embernek állítottak volna be,aki nem ad magára :D De mindegy,csak kíváncsi voltam,azért nem azt mondom,hogy ribisen öltözködöm,csak néha jó felkelteni az emberek figyelmét,hogy ne aludjanak el az utcán sétálva:D

2015. aug. 2. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!