Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Titeket ez taszít vagy...

Fiúk! Titeket ez taszít vagy vonzz a barátnőtökön?

Figyelt kérdés

Szóval,arra gondolok,hogy pl amikor sétálni mentek,vagy moziba,vagy kávézóba csak úgy,és a barátnőtök kihívóan öltözködik,és esetleg megnézik az utcán,az zavar titeket,vagy inkább jól esik,hogy milyen jól néz ki a barátnőtök?Vagy esetleg direkt nem vesz egy póló alá melltartót? És mit szóltok ahhoz,ha máson láttok ilyen ruhákat,aki ugyanúgy a párjával sétál?

Ilyesmi ruhákra gondolok.Pl: [link]

[link]



2015. aug. 1. 14:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Engem nem,sőt el is várom legyen szép és kirívó,miniszoknya ami alapviselet legyen,feszes cicis felső,nőies cipő,magassarkú.

Ezek alapok,nézegessék csak és élvezkedjenek rajt,nekem ez jön be,hogy kirívó mert egyből feláll rá.

Nyilván én is csak a super slim fit mindenem feszülős ruhákat hordom.


Lepontozás 3..2..1

Beszólást kérek azonnal,hogy kompenzálok,MOST. :)


28Ffi

2015. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szerintem amelyik lány felvesz egy ilyen ruhát az utcára az nem a barátjának akar tetszeni. Ami szerintem nem egy jó jel. Számomra még úgy sem oké, ha a barátjával sétál benne az utcán. Ha meg a pasinak tetszik otthon vegye fel neki és csábítsa el benne, ne több ezer embernek mutogassa magát. Én úgy vagyok vele, hogy ami a barátomnak nem tetszik azt én semmi pénzért nem vennél fel, hisz nem másnak akar tetszeni, vagy megfelelni, hanem neki. Szeretem, ha az irányít, akit szeretek. Nekem ez a véleményem, de természetesen minden ember más.
2015. aug. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!