Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok nektek mennyire tetszik...

Lányok nektek mennyire tetszik ha egy jó alkatú fiú kicsit lányosabban öltözködik Pl csőfarmert vagy leggingset vesz fel?

Figyelt kérdés

2015. aug. 4. 23:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem, nem minden nő küldene el egy ilyen pasit, csak mert leggings van rajta, és kicsit jobban kiemeli az adotságait [link]
2015. aug. 5. 13:54
 12/15 anonim ***** válasza:
82%
A nők nadrág hordása vagy egyéb fiús cuccok hordása az milyen hajlam?
2015. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
:D :D Sok érdekes megnyilvánulás is van, de vannak furcsa figurák is. Szerintem ez itt a két véglet. Vissza kanyarodva, egyéb sportot kedvelő több idősebb és fiatalabb ff. egyént láttam már hasonló öltözékben a városban, húúú akkor azok mind melegek "berdache"? Pl. Sosem jutott ez eszembe. És van aki ezeket kukkolja és megnyilvánul. Úristen hová jutunk.
2015. aug. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%
A csőfarmer oké, na de leggings..? Azt inkább ne.
2015. aug. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%

'A nők nadrág hordása, vagy egyéb fiús cuccok hordása'

Jesszus, hanyadik században vagyunk?! Azt hittem ezen már túlestünk, hogy a nadrág a fiúk privilégiuma(vagy az kéne legyen) Megyek, üldögélek kicsit a várpalota ablakában, míg férjemuram hazaér

2018. nov. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!