Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Koncertre összeállítások?

Koncertre összeállítások?

Figyelt kérdés

Pop koncert lesz,fiataloknak :)

Én először farmer tornacipő,nadrág,csinos felső és farmerkabátra gondoltam,ami egyszerű,mégis fiatalos :)

Probléma: nincsen farmerkabátom,szóval minden kilőve,amihez farmerkabát szükséges :(

Egyéb ötletek,tippek???

Tornacipő farmer,balerina barack,őszi magas talpú cipő barna. Ezek a cipők állnak a rendelkezésemre,ilyen színekben.

Köszönöm előre is annak,aki ezeknek az információknak az ismeretében tudna tippet adni! :D


2015. szept. 12. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Koncertre kényelmesebb a tornacipő, mint a magas talpú. :D A farmernadrág oké meg a felső is.
2015. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindneképpen tornacipőben menj, magastalpúban nem fogsz tudni ugrálni, meg táncolni. :D De én már egyszeer megjártam, hogy szandálban mentem, és hidd el, az se volt túl jó választás, miután 500-an is leöntöttek sörrel, úgy ragadt, meg csúszot... Szóval tornacipő. :D Ruhának meg szerintem jó az, amit leírtál, farmekabát helyett felveheted bármi mással is, azt gondolom úgyis leadod majd a ruhatárban, nem?
2015. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,lehet hogy nem voltam pontos! Szabadtéri :)
2015. szept. 12. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!