Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki segitene abban, hogy...

Valaki segitene abban, hogy ezeket a replika cipoket/ruhákat, hogy lehetne sajat magamnak megrendelni nem pedig mas emberen keresztul, mivel valljuk be eleg dragan aruljak!?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy ebayrol meg aliexpressrol rendelik, de eddig meg nem sikerult rajonnom, hogy lehetne rakeresni. Probaltam mar sneakers, canvas shoeskent rakeresni de semmi olyat nem dobott ki amit kerestem. Esetleg valaki tud konkret linket ahonnan lehetne? Elore is koszi erte.

2015. szept. 22. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
milyen cipő érdekel?
2015. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Futócipő running shoes néven megtalálható, nike: nk, converse: star shoes néven található. Vans: vns vagy canvans.
2015. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgymeg nem mindenki rendeli drágán a cípőket,én pl másnak is szoktam rendelni minden gond nélkül illetve minden haszon nélkül
2015. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. :) Lehet, en eddig akiktol rendeltem mind a duplajaert arulta mint amennyiert amugy rendeli. Most Timberland bakancs meg Hunter gumicsizmat szeretnek rendelni de nem sikerult megtalalnom csak eredetibe.
2015. szept. 27. 12:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebook-on van egy cspport ha priviben elküldöd a adatlapod linkjét bejelöllek és beveszlke a csoportba ahol tuti segíteneke neked,és ha szerencséd lesz rendelnek neked haszon nélkül személyes átvéttel
2015. szept. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!