Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen drágák a kabátok?

Miért ilyen drágák a kabátok?

Figyelt kérdés

Ahogy nézegetem egy New Yorkerben 30 ezrek a kabátok. És a New Yorkerben aztán nincsenek igazából nagy márkák, sőt,még nagyon márkának sem nemvezném, amik ott vannak.

Hogy adhatnak 30 ezerért egy semmi extra kabátot?

Kb 100 üzletet jártam végig, mire 20 ezerért tudtam venni egyet, mert ez alatt kb nem is volt nagyon. Még a Hádában is 12 ezerért vettem tavaly szövetkabátot, ami ugye second hand.


2015. okt. 13. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert megveszik az emberek... ezért szoktam én nyáron kabátot venni és télen veszek fürdőrucit. Olyankor negyedannyiba kerülnek.
2015. okt. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán mert több anyag van benne mint egy bugyiban... Anyagköltség, szállítás, raktározás is sokba van stb. Tescoban olcsóbb. Vagy KiK, kínai. A New Yorkernél azok se rosszabbak. Hádából meg a kilósba kell menni (úgy is 6.000 kb de mégsem 12).
2015. okt. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra is gondolj, hogy a 30ezreset nem egy télre veszed, ha jó a minősége, akár 10 évig is hordható, vagy tovább. Persze nagy kiadás egyben, de utána évekig nem kell venni.
2015. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát oké, de azért 1-2 éve fele ennyik voltak a kabátok, nem hiszem, hogy ennyit nőttek a költségek. Meg más ruhákban nincs ilyen jelentős emelkedés, nadrág, pulcsi stb terén, sőt cipők terén sem. Meg neten már 30 ezer körül van Mustang meg hasonló jobb márkák kabát, ezért nem értem, hogy egy New Yorker hogy adhatja 30 ezerért. Csak kíváncsi voltam, hogy másnak is feltűnt e ez.

De az igaz, hogy egy jó kabát évekre van.

2015. okt. 13. 12:50
 5/7 anonim válasza:
Minden sokkal drágább, mint pár éve. És egy jó minőségű szövetkabátba tényleg megéri befektetni. Én kb 6 éve vettem az enyémet 25 ezerért (ami akkor soknak számított!), de azóta is azt hordom, teljesen újnak néz ki. Lehet venni 5-6 ezres kabátot kínaiban is, de az annyit is ér.
2015. okt. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
minden drága. ha egy pulcsi 6-7 ezer, akkor úgymond logikus, hogy egy kabát ennek sokszorosa, sajnos. szerintem is durva. leárazásokon kell nézelődni vagy h&m-ben pl. néha ki lehet olcsóbbakat fogni. de az hagyján, hogy drágák... még így is alig találni jót, ami nem olyan vékony kb, mint egy pulcsi.
2015. okt. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Menj ki a helyi vásárba, ott olcsóbban lehet vásárolni. Pl szövetkabátok 20-25 ezertől indulnak, valódi bőrkabátok 30 ezer körül vannak. Az ilyen steppelt, meg átmeneti kabátok olyan 10-15 ezer körül vannak.
2015. okt. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!