Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen időközönként szoktátok...

Milyen időközönként szoktátok selejtezni a bugyikat?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, ő egy bugyit 4 hónap után selejtez ki. Pedig abszolút hordható, tiszta alsókról van szó. Szerinte nem higiénikus pár hónapnál tovább hordani.

Nekem ilyen olcsó kínai pamutbugyijaim vannak, általában 1-1,5 évet bírnak, akkorra már tönkre megy a gumi, meg látszik, hogy el vannak használódva.

Kíváncsi vagyok mások mennyi ideig használják az alsójukat.


2015. okt. 14. 11:18
 1/6 anonim válasza:
én 4-5 évente.
2015. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A bugyit nem kiselejtezni kell, hanem rendszeresen mosni - akkor kellöen higiénikus.


Leselejtezni akkor szoktam, ha kopott vagy valamiért nem tetszik.

2015. okt. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Az állapotától függ, nem attól, milyen régen vettem. Én pl annyi alsóneműt vásárolok, hogy ha pisztolyt tartanánk a fejemhez se tudnám megmondani, melyiket mikor vettem.

Ha kopott, régi, jön ki a szála, ha a csipke szétment, befestette valami másik ruha (bár a többségét azért kézzel mosom) vagy akármi, dobom ki.

2015. okt. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok ellenállni ha megtetszik egy bugyi vásárlás közben, úgyhogy sokkal több van, mint ami alapból kéne. Így elég gyakran selejtezek. Mindig azt gondolom végig, hogy beleülnék-e az adott bugyiban a párom ölébe? Ha a válasz nem, akkor kuka. Nincs "csak itthonra" bugyim, se "egyszer még jó lehet" bugyim. Szeretem, ha a fehérneműim szépek és változatosak. :)
2015. okt. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kinyúlt, kopott, stb akkor kidobom. Általában évekig kitartanak a bugyik.
2015. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint ő gondolja túl a dolgokat, mondjuk egy kicsit hipochonder a leányzó, tehát az a tipikus "van egy kis fejfájásom, ez már agyrák".
2015. okt. 14. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!