Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rockerek, hogy viselitek,...

Rockerek, hogy viselitek, hogy divat lett a bőrkabát és mindenki olyanban jár?

Figyelt kérdés
vagy ez csak engem zavar?!
2010. márc. 21. 12:52
1 2
 1/18 anonim válasza:
91%
Engem nem zavar,de én abba a kategóriába tartozom, aki azt vallja, hogy nem a ruha teszi az embert.Ez alatt azt értem, hogy én koncerteken kívül nem járkálok bakancsban,nincs rajtam 3 kiló lánc, sőt még málhám sincs, de ettől függetlenül rocker csajszinak vallom magam.Olyan stílusú zenéket hallgatok, rock fesztiválokra járok, stb
2010. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Mivel egyik célcsoport sem sajátíthatja ki egyik ruhadarabot sem, így ha zavar Téged, ha nem törődj bele.


Én is azt hordom, egy farmeres, magassarkús csajszi vagyok. A rockereknek meg ha nem tetszik tehetnek egy szívességet :) Nekem is meg a hozzám hasonlóknak is.

2010. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
55%
Zavarni nem zavar mert mindenki abban jár amiben akar, nem az én dolgom. De az már más téma hogy sokaknak nevetségesen áll a 10 cm-es banyacsizmához meg rózsaszín cicanacihoz egy szegecses bőrkabát. De ő bajuk ha ízlésficamuk van. Elég sok ilyet látok mostanság... nem tudom ezeknek nincs otthon tükör?
2010. márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
nem érdekel mi a divat..tehát nem..volt divatba régen az acélbetétes is...az sem zavart..
2010. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egy sima egyszerű műbőrdzsekim van. Nem vagyok se rocker, se semmilyen szubkultúrához tartozó. Szerintem hülyeség ha ez zavar...látszik, hogy nincs mivel lefoglalnod magad, biztosan nagyon unatkozhatsz.
2010. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy jövőre úgyis más divat lesz, addig meg kibírjuk. Nem olyan egetrengető dolog ez.
2010. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem zavar, pedig én is szeretem a rockot, és van bőrdzsekim is, hangsúlyozom BŐR, és NEM MŰbőr!. Mégis ki vagyok én, hogy megmondjam, hogy ki mit viseljen?
2010. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem a kabát, hanem a dzseki lett divat...

És én ugyanúgy hordom a 6 éve használtan vett dzsekimet... Amúgy az, hogy a rockzenét szereted nem arról szól, hogy deviánsan kell öltözködni, szóval belefér az is, ha vannak rajtad trendi darabok ;)

2010. márc. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
21%
17:12 azt hangsúlyozod, hogy egy kis sznob bunkó vagy??? Nem azért nem vennék meg egy BŐR kabátot, mert az drága ...........hanem mert IGAZI BŐR...
2010. márc. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

17:12 vagyok. Nos, örülök, hogy egyesek ilyen magas értelmi szinttel rendelkeznek, hogy megállapítják, hogy milyen vagyok egy anonim internetes oldalon keresztül. Gondolom a sonkát sem eszed meg vagy a sült húst, amire köztudottan szüksége van az emberi szervezetnek. Ha pedig leöltük az állatot, akkor inkább dobjuk ki a bőrét, nem? Gratulálok az eszedhez, kislány, fantasztikus értelemről tettél tanúbizonyságot.

Ja, és ők is büdös, sznob bunkók voltak, ugye?:


[link]


[link]



Nos, gratulálok az értelmes hozzászólásodhoz:D

2010. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!