Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Üdv! Mire jó hogy mindenki...

Üdv! Mire jó hogy mindenki ugyan olyan? (Lent :D)

Figyelt kérdés
Mire jó ez a páwa, swag meg yolo cucos? És az miért van hogy mindenki ugyan úgy a fején körbe vágja a haját és csak felül növeszti meg és alítja fel elöl?? És miért gondolják azt hogy az a menő komoly király dolog? És ha valaki (mint én pl) normális, kicsit hoszabb hajjal, (egy ideje nem vágtam le de nem valami hatalmas) és nem csőnadrágba meg b*zis polóban feszít? Mert nekem normális farmerem van, ami nem feszül a lábra a polóm meg galléros. Kérlek fejtsétek ki hogy ez miért van! Előre is köszi!

#Miafazomértijenmindenki? #tanker vagyok! TANKCSPDA ÖRÖK! :D
2015. nov. 30. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az átlag azt hiszi a média hatásának következtében hogy ezt várják tőle el és ha ezt csinálja jobban elfogják fogadni közben meg nem így van.
2015. nov. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ők a könnyen befolyásolható emberek...
2015. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
még nem nőttek fel és nincsen saját stílusuk. Hidd el pár év múlva ha felnőnek mind testileg és szellemileg, akkor valószínű, hogy már nem így fognak öltözködni, és rájönnek, hogy a divat és a menőség áldozatai voltak korábban. Én is rájöttem, mert régen a halálfejes cuccok nagyon menők voltak pl :D hát most utolag már csak nevetek rajta...
2015. nov. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Mert most ez van. Anyámnak meg az összes barátnőjének Charlie Angyalaisan be volt szárítva a haja a tablóképen. Mind trapéz gatyában jártak, meg harangujjú felsőben. A keresztelőmön minden nőnek be volt dauerolva a haja.


Gyerekkorom óta rövidlátó vagyok, és most jött újra divatba az a keret, amivel 12 évesen kezdtem. (vastag fekete)


A divat egy spirál, csak mindig egyre feljebb megy. Ugyanennyi idős koromban volt divat a haskilógatás meg a derékig húzott gatya - erről soha a büdös életben nem hittem volna, hogy visszajön - meg ezek a choker nyakláncok, platform cipők.


Mindig minden visszajön, és mindig minden divatban volt már 6X azelőtt, hogy te megkérdezted. Úgyhogy nyugodj le, különleges vagy, ezt akartad hallani.

2015. nov. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:
89%
A birkák általában egyszínűek...
2015. nov. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A ruhák tényleg nem valami ízlésesek viszont az olyan férfi haj ami oldalt hátult egy 1,5 cm felül 6 (én nincs éles elvágás mert egybe van nyírva ) szerintem nagyon jól néz ki, Sportos mégis valahol elegáns, én személy szerint oldalra fésülöm és kissé felfelé mert zavar ha a homlokomra rálóg. (és nem most kezdtem így hordani hanem amióta az eszem tudom mindig sportosra volt vágatva a hajam)
2015. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ok hogy tény hogy van akin jól áll, de mindenkinek iylen van és nem zavar hogy mindenkinek ugyan olyan? Jaa! Meg multkor láttam hogy egyes embereknek seprű haja van! Na és az mire jó? Hogy ha lehajol közben seperjen is? XD
2015. dec. 1. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!