Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetek szép ujjatlan...

Hol vehetek szép ujjatlan kesztyűt (Budapesten)? (Nem a levágott ujjvégűre gondolok.)

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aminek nincs is ujjrésze, csak egy olyan kis hurok, amibe a középső ujjat kell bújtatni. Olyasmit, amit elegánsabb ruhákhoz hordtak régebben, vagy esküvőre, de manapság már divatos csak úgy is (pl. rocker lányoknál is). Aminek hosszú szára van, kb felkarig érő.
2008. szept. 14. 02:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
darkshop.hu-n lehet találni 1-2 bársony, csipke vagy szaténkesztyűt, de az áruk is megvan ám...
2008. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet én is nagyon sokat kerestem, sikertelenül, darkshopban olyan áron vannak hogy szinte megfizethetetlen, ha külföldön jársz ott érdemes venni inkább, nekem is onnan van. Esetleg ha valaki tud varrni családban vagy ismerősöd akkor veszel anyagot és megkéred rá, vagy te magad is próbálkozhatsz:)
2008. szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ez talán kicsit túl goth nekem.. de a fazon kb stimmel.. kösz
2008. szept. 14. 13:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát még esetleg ilyen esküvői ruhaboltokban megkérdezheted, h van-e, ami nem fehér.
2008. szept. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én hasonlót ilyne bijou brigitte boltban láttam!
2008. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!