Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak szerintem kifogás az ha...

Csak szerintem kifogás az ha 1nő nem hord magassarkút?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 12:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
mire kifogás? a magassarkú kényelmetlen, de szexi, én már régóta nem hordok. enélkül is lehet csinos egy nő.
2016. jan. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem értem a kérdést. Mire kifogás?

Én nem tudok járni benne, feldagad a lábam és fáj, nagyon rossz.

2016. jan. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem a kérdést.

Mire kifogás?

Én szívesen hordanék, de széles a lábfejem, így amibe belemegy a lábam , az irtó hüly.én néz ki rajtam! Szóval inkább hordok lapos sarkút, minthogy kényelmetlenül érezzem magam egy magassarkúban és olvassak itt gyk-n olyan kérdést, hogy minek hord valaki magassarkút ha gázul néz ki benne? ;)

2016. jan. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

én se értem a kérdést.

kötelező magassarkút hordani, vagy mi?

én sosem hordok. egyrészt 180cm vagyok nélküle is. másrészt meg nagyon ingatagnak érzem. néha ünnepélyes alkalmakon, esküvőn felveszek egy kényelmes verziót(5-6cm sarok, az is szélesebb) de amúgy a hétköznapokban nem erőltetem. talán ha alacsonyabb lennék, de így feleslegesnek érzem.

2016. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2m. Magas pasi vagyok,és a bnőm...
2016. jan. 7. 13:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
így is értelmetlen a kérdés. amúgy meg kérdezd a csajodtól inkább, hogy miért nem hord. én se nagyon hordok.
2016. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nem köteles egy nő magassarkút hordani. Nem is értem, hogy miért mondod ezt. Ha a barátnőd nem akarja a kényelmetlen magassarkúban tölteni a napjait, akkor valami általános női kötelességet mulaszt el, vagy mi?

Ha nem akarok ilyen cipőt felvenni, akkor még csak meg sem kell indokolnom.. Az én lábam, a barátnőd lába, nem a tiéd.

2016. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, fuss neki még egyszer, mert ennek a kérdésnek nem sikerült értelmet adnod... :D
2016. jan. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
178 centi vagyok ,a bal bokám totálkáros mióta kicsavartam úgy 4-5x és napi minimum 1 órát gyalogolok. Aki közli velem hogy csak kifogás hogy nem hordok magassarkút annak belevágom a koponyájába.
2016. jan. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A magassarkú pár perc után rohadtul kényelmetlen, fáj benne a láb, mindig ott van az is hogy figyelni kell, kibicsaklik bármikor a bokád, akármikor eleshetsz akár ha egy kavicsra lépsz vagy bármilyen úthibára, fárasztó benne járni. Pasiként is szerintem fel kéne fognod hogy erre nem minden nő vágyik, legalábbis nem állandóan.

Most neked az a gondod hogy 2 méter vagy, a barátnőd meg alacsony? Ha ez ekkora gondot jelent akkor miért vagy vele egyáltalán? Mit változtatna egy 5-10 centis cipő? Kb semmit.

2016. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!