Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha veszek egy hamis, de...

Ciki, ha veszek egy hamis, de eredetinek kinéző Burberry sálat?

Figyelt kérdés
Őszintén bevallom, hogy jómódúak vagyunk, megtehetném, hogy veszek eredetit, de azért álljon már meg a menet, ki vesz 90-200 ezer ft-ért sálat? Jó, akinek nincs másra költeni a pénzt az biztos, de én azért ilyen hülyeségre nem adnék ki ennyit :). Egy szónak is száz a vége, nem azért akarok ilyen sálat mert 'menő', főleg hogy nem is eredetit vennék...hanem mert irtózatosan tetszik a rózsaszín változata valamiért! Szerintetek ciki lenne?

2016. jan. 7. 13:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem, ha csak azért veszed, mert tetszik és nem felvágni akarsz vele

arra azért készülj fel, hogy a minősége nem olyan lesz, mint az eredetinek

amúgy miből van az a sál, hogy ennyibe kerül? :D

2016. jan. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Az emberek nagy többsége nem ismeri fel a Burberry sálat, én sem. Őszintén szólva és még a márkáról sem nagyon hallottam. Olyan sálat vennék, ami meleg, és jól is néz ki. Ha ez egy hamis Burberry, ám legyen. Lehet, hogy most is olyanom van, csak nem tudok róla.
2016. jan. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mert én azt sem tudtam, hogy van rózsaszín, az eredetit is hamisnak gondolnám. :D


Azt a simát felismerem, de megkülönböztetni nem tudnám, meg pár kivételtől eltekintve nálunk minden ilyesmit hamisnak gondolok, nem szokás itt eredetire költeni.


Nekem amúgy olyan mindegy, ha tetszik, akkor azt támogatom, hogy hordd. :)

2016. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Hát én ebből eddig szerintem csak a hamisat ismertem! :D Félelmetes, én ezért tuti nem adnék ki ennyi pénzt, főleg, hogy meg sem tehetem, másrészt meg minek, fel sem ismernék az emberek az utcán, ha csak nem olyan körökben mozogsz.. Én egy idő után minden cuccomat megunom, kerüljön az bármennyibe, szerintem te is így lennél ezzel a sállal. Inkább vegyél többfélét olcsóbban. :)
2016. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%

Nekem eredeti van, kettő, ha megteheted szerintem vedd meg! Annyira meleg, puha! A kasmír drág, de megéri az árát! És hosszú évekig tudod használni, mondhatjuk, hogy örök darab.

Ha nem akarsz érte ennyit adni, akkor persze jó lehet a hamisítvány, bár én nem vennék. Mindig mindenből csak eredetit veszek, pont a minőség miatt. Ha nincs rajta kamu címke, kamu hímzés, akkor még elviselhető! :) Lehet egy sima kockás sál, ami nem akar többnek tűnni, mint ami. Te döntésed!

2016. jan. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Drága kis embernek nagy gondjai komment! Képzeld, hogy nem ez a legnagyobb gondom az életben, éppen egy műtétre várok, valamit van egyéb gondom is...de szerinted attól, hogy fölteszek egy ilyen kérdést, mert kíváncsi vagyok az emberek véleményeire, én már egy unatkozó 'háziasszony' leszek, akinek nincs más gondja? Képzeld, járok egyetemre, tanulok, olvasok, nyelv vizsgáztam felsőfokon és középfokon, sportolok és képzeld, emellett még gondjaim is vannak igen! Annyira fölidegesítenek az ilyen kommentek...nem is ismersz, hogy írhatsz rólam ilyet? Úgy gondolom, hogy ez az oldal arra van, hogy kérdezzünk, de valószínűleg téged valami nagy trauma érhetett az életedben, hogy ilyet írsz egy ismeretlen emberre...

A többieknek köszönöm az értelmes választ!

2016. jan. 7. 13:47
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még azt javaslom, hogy próbáld fel az eredetit, aztán dönts! :)
2016. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindegyik értelmes válaszolónak! :) Még meggondolom akkor.:)
2016. jan. 7. 13:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ciki. Én inkább olcsóbb márkákból veszem meg az eredetit, pedig meg tudnám tenni én is. De tényleg minek. Nem lehet 6-8 évig hordani akármilyen drága, szóval ne jönne be az ára.
2016. jan. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az egyik Burberry sálam 4 éves, és olyan, mintha új lenne! Szóval de, lehet 6-8 évig hordani. Még tovább is! :) Jóval tovább! Ugyanúgy az LV és Gucci sálakat! És most csak sálakról beszélünk!
2016. jan. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!