Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki, ha veszek egy hamis, de...

Ciki, ha veszek egy hamis, de eredetinek kinéző Burberry sálat?

Figyelt kérdés
Őszintén bevallom, hogy jómódúak vagyunk, megtehetném, hogy veszek eredetit, de azért álljon már meg a menet, ki vesz 90-200 ezer ft-ért sálat? Jó, akinek nincs másra költeni a pénzt az biztos, de én azért ilyen hülyeségre nem adnék ki ennyit :). Egy szónak is száz a vége, nem azért akarok ilyen sálat mert 'menő', főleg hogy nem is eredetit vennék...hanem mert irtózatosan tetszik a rózsaszín változata valamiért! Szerintetek ciki lenne?

2016. jan. 7. 13:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nem ciki, ha nincs rajta nagy márkajel vagy nem akarsz felvágni vele :)
2016. jan. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Sziasztok! Kérdező, végül hogyan döntöttél, vettél eredeti sálat vagy maradt a replika? :) De ami a legfontosabb, remélhetőleg a műtét jól sikerült..

Ez a replika vagy eredeti luxuscikk kicsit olyan kérdés, mint 14 éve a CD-vásárlás vagy mp3 letöltés. (Bár, ott tudjuk, milyen irányba fordult el a mérleg nyelve). Egy jó ismerősöm, aki mellesleg zenész azt mondta, hogy ő azért vesz CD-t, mert így akarja megtisztelni azt az énekest/zenekart akik sokat dolgoztak az albumuk elkészítésén. Nyilván az eredeti Burberry (és az összes többi luxusmárka) is nagy gonddal készíti a termékeit, csak a legjobb alapanyagokból, plusz a presztízs.. szóval így jön ki az a horror ár - amit még a vagyonosok is sokszor soknak éreznek, itt is voltak ilyen commentek. Azt el tudom egyébként képzelni, hogy ha valaki mindenképpen szeretne egy designer dolgot venni, de táskára és hasonlókra nincs pénze, akkor mondjuk egy kisebb dologra (pl. sálra) gyűjt, és megveszi. Ami mondjuk elég ikonikus ahhoz, hogy egy öltözet hangulatát meghatározza. Szerintem a Burberry sál épp ilyen :) Ha téged nem zavar hogy nem eredeti, és nem is ordít róla (nem gagyi), akkor miért is ne vehetnéd meg a replikát.

2017. szept. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Régen én is eszetlenségnek találtam 15-16 éves fejjel mi kerül ennyibe ezeken a ruhadarabokon. Így 22 évesen se mondom azt, hogy hűde megérik az árukat, de valóban nagyon magas minőséget képviselnek. Ha egyszer majd úgy lesz lehet veszek valamit.
2017. szept. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!