Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasinak harisnyatartós harisnya?

Pasinak harisnyatartós harisnya?

Figyelt kérdés
Praktikusabb, mint a harisnyanadrág...

2016. jan. 27. 16:43
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Mitől praktikusabb?
2016. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
55%
buz iknak jó..
2016. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
83%
Valóban, a budin nem kell letolni... csak ha meglátja valaki rajtad akkor örökre el leszel könyvelve és mindig ezen fog röhögni mindenki akinek elhíresztelik. Na meg minek? Annyira hideg nincs Magyarországon, hogy ne legyen elég egy bélelt nadrág télen.
2016. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
A nők véleményére is kíváncsi vagyok. (kiábrándító, vagy esetleg izgatja a fantáziájukat.)
2016. jan. 27. 19:43
 5/34 A kérdező kommentje:
2016. jan. 27. 19:56
 6/34 A kérdező kommentje:
igaz..., ez zoknit tart...
2016. jan. 27. 20:00
 7/34 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondoltam: [link]
2016. jan. 27. 20:02
 8/34 anonim ***** válasza:

Miert kell mindeg ferfiasan oltozkodni?

Attol meg ferfi maradsz ha egy kenyelmes,praktikusabb ruhat viselsz ugy mint a nok!

Ezek szerint ok okosabbak nalunk..

T. A kivetelnek.

2016. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
87%

Elég kiábrándító, bár ezért nem hagynám ott évek után a páromat, de mindenképpen azon lennék, hogy felejtse el örökre. (Aztán, ha még sok hasonló dologgal állna elő, biztos, hogy -ha akarnám, ha nem- elmúlna a nagy szerelem...) Ha még ismerkedéskor derülne ki ilyen, én felejteném el a pasit, de még barátként is.

Ha meleg vagy más kérdés, mindig is szerettem volna egy tipikusan meleg barátot :D

Sajnálom, de lehetetlen lenne pasiként néznem arra, aki ilyet hord.

2016. jan. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

9!

Erdekes a hozzaallasod!

Tudod a fiuk nadrag alatt hordjak a praktika miatt mint emlitettek es a hideg elken is ved!

Csak sajnalni tudlak ha emmiatt lenezel valakit mert ugye egy ferfi minden ruhaba ferfi!

De egyebkent ne csak ezen abrandulj ki hanem ezen a linkenen is mert itt valahogy nem lattalak negativ megjegyzesekkel itt ugyanis a kislanyok kivul viselik a ferfi ruhakiegeszitot szinte ketkedve! A ketto mem mindegy!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes__..

2016. jan. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!