Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasinak harisnyatartós harisnya?

Pasinak harisnyatartós harisnya?

Figyelt kérdés
Praktikusabb, mint a harisnyanadrág...

2016. jan. 27. 16:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

19!

Ezt viszont neked szanom!

Igen ertettem hogy a nyakkendos lanyokat is lenezed de ez miert "felszolitasra" es ide irod, miert nem oda ahol ahol ezt taglaljak??

Mert ide a fiukhoz magadtol erkeztel gondolom....

2016. jan. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha valaki ennyire ellenállhatatlan vágyat érez, hogy más kérdésben is kikérje a véleményem, szívesen megosztom vele :)
2016. jan. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Akkor oda is oszd meg legyelszives!

Ne csak az en kommentem legyen ott a tied se maradjon le mert igy kettosmercenek tunik!

2016. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

De jó! Szerintem teljesen rendben van ha nem virágos csipkés átlátszó necc stb.

Szóval ha ilyen akkor szép sexi. [link]


Van férfi combharisnya egyáltalán? Mert a női az azért nem ugyanaz.

2016. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

Sokan nem tudják, pl. nők sem hogy azok a pasik akik ilyeneket, tangát, női holmikat hord azok egyáltalán nem melegek.

A meleg pasik sima gatyát hordanak, vagy semmit. Ilyenekkel nem foglalkoznak.

2016. jan. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Vegre van ket normalis ember az elottam szolok?

Igy van ahogy mondjatok ez egy hulye buta sztereotipia,hogy a melegek hordanak ilyesmit.

Egyet mutassanak nekem en ismerek egy parat egyatalan nem viselik?

En hetero vagyok es a parom adott egy nejlon harisnyat amikor bringazok telen a gatyam ala es rettentoen kenyelmes a szhar jegerhez kepest...

1996-ota gyartanak ferfi nejlonharisnyat amit kevesen tudnak es ezert beszelnek hulyesegeket!

Ez egyebkent nem sokkal ter el a noitol inkabb dragabb de szinte ugyan olyan.

2016. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Hogyha ilyet hord valaki, ha meleg, ha nem, egyáltalán nem férfias. Mindenki tudatában természetellenes az ilyesmi, csak próbálják néhányan tettetni, hogy elfogadják. (Talán emiatt majd egyszer általánossá válik, de jelenleg még egyáltalán nem az.)

Ráadásul nem is a harisnyáról van szó, hanem a harisnyatartóról. (Na nem mintha a harisnya sokkal jobb lenne)

Az a helyzet, hogy szövegértésetek nulla, olyan dolgokkal próbáltok érvelni, aminek csak éppenhogy köze van a témához, ráadásul homofóbok is vagytok.

2016. jan. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

27!

Egy kis tortenelem!

A ferfiak hordtak regen harisnyat ha nem tudnad de azt is mint minden mast ti nok nyultatok le tolunk!

Azzal meg mi a bajod ha egy ferfi harisnyaval vedekezik a hideg ellen!

Talan fagyjon szett az ilyen primitiv szemellenzos gondolkodasuak miatt mint te??

2016. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Nejlonharisnyát én is húzok télen és hetero vagyok.
2016. jan. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

A gagyi érvek alatt pont arra utaltam, hogy mikortól gyártanak férfi harisnyát, mikor hordtak régebben... Attól még nem lesz napjainkban férfias.

Na többet már nem jövök ide, úgyhogy búcsúként szólok nektek, még mindig nem a harisnya volt a kérdés :)

2016. jan. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!