Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a Rolexhez hasonló óramárkákról?

Figyelt kérdés
Apukám venne nekem nemsokára egy órát körülbelül 150.000-170.000 forint értékben. (persze ha valami olcsóbb nagyon megfog akkor azt vennénk meg) Ahogy itt az interneten nézegettem őket sok volt ami megtetszett nagyon. Viszont mi a véleményetek a Rolex "koppintás" órákról? Például Invicta, Steinhart. A Steinhart olyan 150.000 körül mozog az Invicta órákra meg nagy a kedvezmény néhol (80%) ami gyanús. (így kerül az az óra 50 ezerbe) Máshol hasonló órájuk 150.000 (ha az 50 ezres nem lenne leárazva akkor az több lenne persze). Nem értek annyira hozzá de sokan mondják, hogy ilyet nem szabad venni és ebbe én is belegondoltam de mint mondtam nem értek hozzá. Mit gondoltok róla?

2016. febr. 2. 12:24
 1/10 anonim ***** válasza:

ROLEX és hasonló márkák Pl.:Omega,Zenit,...: Nos ezek kiváló értékállóságú,minőségi órák. Az árukat tekintve pedig egy 1-1,5 M árú óra idehaza,a 27% ÁFA és az éhbér fizuk országában luxus. Átlépve az osztrák határt egy normálisan kereső ember 1 év alatt simán összespórolja úgy,hogy nem a kaja pénzen spórolt vagyonkát egészíti ki Provident hitellel.


STEINHART: NAGYON jó minőségű óra! Csak sokaknak ciki,mert szerintük Rolex submariner utánzat. Pedig ez nem teljesen igaz,mivel a búvárórák nemzetközi szabványát követi mind a 2,sőt rengeteg más kicsi és nagy márka is.

Még a legnagyobb hazai svájci órás fórumon is dícsérik a márkát! [link]


Ilyenem van: Pontos,gyönyörű,megbízható és ráadásul a magya 120.000 forintos árával SOKKAL jobban megéri,mint egy telefon!


[link]

2016. febr. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Műszakilag korrekt márka az Invicta és a Steinhart is. Nyilván nem egy kategória a Rolexszel. Én úgy fogalmaznám meg, hogy aki Rolexet vesz, annak nem kell a Steinhart, aki meg Steinhartot, az nem TUD Rolexet venni.


Ha ez nálad elvi kérdés, vegyél Rolexet, mert ilyen szempontból van különbség. Ha csak egy korrekt, megbízható órára vágysz "nem Rolex-áron", akkor bármelyik megteszi a fenti két márkától.

2016. febr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. De hogy lehet egyes modelleken ekkora akció?
2016. febr. 2. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha az Incivtára gondolsz úgy,hogy kínai vacak.

A Steinhart nem lesz soha ennyire akciós,mert az valóban svájcban készülő,svájci ETA szerkezetes termék.

2016. febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 Igen arra gondoltam.
2016. febr. 2. 13:16
 6/10 A kérdező kommentje:
A Steinhartot többen dicsérik, inkább az Invictáról alkotott vélemények érdekelnek. (persze a Steinhartról is)
2016. febr. 2. 13:23
 7/10 anonim ***** válasza:
INVICTA: [link]
2016. febr. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én itt vettem múltkor egy tökjó svájci automatát:


[link]

2016. febr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Smith2565325478 válasza:
Sziasztok! Bár több mint egy éve volt e kérdés, de kijavítanék egy téves hírt! Az Invicta nem azért van leárazva mert Kínai! Mielőtt ilyen válasszal jön valaki,előbb utána kell nézni! Azért van leárazva,mert régi kiadás és ami maradt azt leárazva! 2011 es modelt vettem én is! Nem is egyet! Biztos invicta fan aki segített! Most is vannak Invicta modellek több ezer dolláros áron! Én itt kint vettem de megnéztem a Magyar árakat és a leárazott is kétszer annyiba kerül! Szóval mindegy hol veszed,az Invicta ha sorszámozott stb akkor eredeti! Csak a doboz Made in China! Hidd el! Ja akinek van Invicta órája,annak már nagyon sok év tizedekig nem kell órát vennie! Kapsz kártyát amivel jelzed te invicta tulaj vagy! Törlő kendőt is! Van Rolexbe viszont találtam utánzatot! Az eredetinek nagyon alacsony árban! Ami leárazott Invicta vedd meg nyugodtan! Én az Amazonon rendelem! Plussz az Amazon se engedheti meg hogy amire eredetit ír azt helyette másolatot küld! Azt meg én tudom mert sok ezret elköltöttem ott rendeléseimmel!
2017. szept. 23. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Smith2565325478 válasza:
A mindegy hol veszed bocsi erős! Magyarországon van Invicta szakűzlet! Meg az Amazon! Az ebay nem ismerem! Interneten is van sok Invicta amit kapsz rendes Invicta kereskedők!
2017. szept. 23. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!