Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok azokról a...

Horikarkarka kérdése:

Mit gondoltok azokról a lányokról? Többi lent

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek azokról akik mindig mindenük márkás (táska óra ruha),ám de utánzatokat viselnek. Van egy barátnőm nem teheti meg hogy eredetit viseljen és mindig ilyeneket vesz hod ha nem ismerném őt azt mondanám gazdag előkelő de így hogy ismerem inkább szánalmas tartom. Nektek mi a véleményteket. Lehet csak figyelem felkeltés az egész. Tetszik neki egy pasi aki full milliomos lehet azért csinálja?! Probáltam vele megbeszélni de megsértődik.
2016. febr. 10. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Hamis cucc = hamis lány...de valós dugás egy kis ajándékért.


Kedvelem a típust.


37/KAN

2016. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Az, hogy engedtessék már meg, hogy mindenki azt hordjon, ami neki tetszik,amiben jól érzi magát.

Nem te vagy itt az első, aki ennek hangot ad. Valszeg nem is az utolsó. De attól még semmi közötök más pénztárcájához, öltözékéhez.

"Van egy barátnőm" => Tényleg? Ilyen egy barátnő? Akkor inkább ne legyen...

2016. febr. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%
Sőt, más ízléséhez sincs közöd.
2016. febr. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

te se vagy valami nagy észlény, meg túl gerinces barátnő se. te tényleg szánalmas emberekkel szoktál barátkozni? lol

amúgy szerintem is gáz, de igazából leszarom, emiatt én nem gondolok senkit 'előkelőnek', aki ért hozzá, úgyis kiszúrja, hogy hamisítvány. gondolom kb 15 évesek vagytok, agyilag legalábbis biztosan.

2016. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Az a helyzet, hogy bizonyos szempontokból mindketten szánalmasak vagytok :'D
2016. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha van egy baratno akkor az ember bizonyos dolgai miatt nem gondolhat róla rosszat mert milyen barátnő? ??

Igenis borzalmas gáz a sok hamis cucc...

És most nem egy converse kamurol beszélek hanem a tinik karján logó LV és társai táskákról.

A milliomos pasi valószínűleg olyan körökben mozog ahol ezek megszokott márkák így nyilván észreveszi a barátnőd hamis cuccai és az eredeti közti különbséget.

A figyelmét lehet felhivja magára de csak negatív értelemben. Esetleg pár menetre jó lesz és a végén kap egy eredeti táskát hogy ha már hamissal villog legyen már egy igazija is.

2016. febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat valaki szeret igenyesen kinezni.Nekem eredeti markas cuccaim vannak de mi sem vagyunk gazdagok,de en kepes vagyok ossze gyujteni a penzt hogy ne anyuekat terheljem:) 13/l
2016. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gáz. Ráadásul a legtöbben azt hiszik h nem látszik h hamis cuccokat hordanak, pedig dehogynem :)
2016. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dolli1993 ***** válasza:
Kit érdekel?
2016. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Én csak annyit szeretnék hogy egy pasi miatt ne váljon olyanná amilyen valójában. Ne mutason mást. :/ nekem eredeti cuccaim vannak kapott is tőlem pár eredetit én megtehetem hogy megvegyem az eredetit amyumékkal befogadtuk őt és a pasi a mi köreinkben mozog. Mi segítjük őt mindenben
2016. febr. 12. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!