Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit gondolnátok arról, ha...

Ti mit gondolnátok arról, ha egy pasi felvenne egy-egy női ruhadarabot is?

Figyelt kérdés
Nem valami egyberuhára vagy ilyesmire gondolok, hanem ami jól is áll neki, csak nem pasiknak tervezték.
2016. febr. 11. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyzet függő . Mi az oka, hogy felveszi ?
2016. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy tetszik neki :)
2016. febr. 11. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy ilyen irigy hónaljmirigyekről van szó, vagy valakit megtréfálnak a cimborák nudizás közben :)

Ja, szóval ez más tészta ... Hát nézd, a S. Kristófról sem gondolok semmit, pedig valószínű ő is belebújik néha néha ebbe abba . Jó fej viszont a kutyája :)

2016. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki azt vesz fel amit akar, én ezt gondolom. Felőlem miniszoknyát, tűsarkút is hordhatnak a pasik, engem nem zavarna.
2016. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is átnézem a férfi osztályt lány létemre, pedig nem öltözöm fiúnak. Van, amelyik cuccról meg nem lehet mondani, hogy melyik nemnek készült. Mondjuk én apám fakult ingét is képes vagyok felvenni, amibe kétszer beleférek...
2016. febr. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De azt valahogy kevésbé nézik fura szemmel, ha lányon van fiú ruha valamiért
2016. febr. 11. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:
De mondom, van amin nem is látszik, hogy női-e, vagy férfi.
2016. febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!