Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Általában kínai üzleteknél...

Általában kínai üzleteknél van garancia?

Figyelt kérdés

Adott egy novemberben vásárolt cipő aminek a talpát elengedte a ragasztás és a nyelvénél a varrás is félig lejött.

Érdemes megpróbálni visszavinni blokkal, dobozával hogy megjavíttassák vagy kicseréljék esetleg beszámítsák egy másik árába? 4500ft-os cipőről van szó.


2016. márc. 7. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs garancia és ott csak ruhát érdemes venni, annál is oda kell figyelni, mert nem a minőségre mennek.
2016. márc. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ennyi idő után biztos nincs

talán ha azonnal visszaviszed i

2016. márc. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
blokk ellenében fél év a garancia. ezt csak önmaguk nyeresége miatt mondják nincs nem stb. vissza kell vinni meg kell mondani. még arra szoktak hivatkozni nem a ipő hibájából ment tönkre, hanem az illető pl csámpás és nem a talpán hanem az oldalán jár a cipőnek akkor tényleg nem sokat lehet vele kezdeni. de így vissza lehet vinni és akkor vagy elküldik javíttatni vagy már azonnal levásárolható. ha le állnak vitatkozni fogyasztóvédelemre kell hivatkozni, panaszkönyvet kell kérni. mert a fél év garancia az él. dolgoztam én is kínaiban és tudom h ki kell cserélniük csak nem akarják és többnyire elég hihetően is adják elő magukat.
2016. márc. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!