Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha csak sotetebb szineket...

Ha csak sotetebb szineket hord egy no, akkor az el fog tunni az emberek kozott? Vagy hogy van ez?

Figyelt kérdés

Regebben a vilag osszes szinet kepes voltam elkepzelni magamon(babarozsaszim feherrel, sarga feherrel...), viszont most jottem ra, hogy mivel arcban eleg barna vagyok(barna haj, barna szemoldok, sotetkek szem, picit kreolosabb bor), nem allnak jol. Ami viszont nagyon jol all, az a fekete, szurke, sotetkek, sotetebb piros, bordo, meg az olyan arnyalatok, amik sotetebbek. Es oszinten szolva mar nem is nagyon jon, hogy neon sargat, neon narancssargat,neon zoldet vagy ilyen rikitobb szineket hordjak.

23L


2016. márc. 19. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdésdet.


VAGY ki akarsz tünni, mint egy papagáj, akkor hordj tarka dolgokat és érezd magad rosszul benne, ezért akármennyire is feltünö vagy, nagyon negatív lesz a megjelenésed.


VAGY hordasz olyat, miben jól érzed magad és ugyan nem tünik fel az embereknek 50 m-röl, hogy ott jön a Kati, viszont pozitív kisugárzásod lesz.

2016. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem kell neont hordani egyáltalán. :) Az előző válaszolónak szerintem igaza van. Hordj olyat ami neked jól áll és szívesen hordod.

Szerintem sokkal inkább az a fontos hogy magadhoz képest legyen egy egységes öltözeted, nem véletlenszerűen felvett darabok.

2016. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Én sem hordok színeket, főleg feketét, fehéret, szürkét, farmert, meg max világoskéket, de meg szoktak nézni az utcán, ha ez érdekel.
2016. márc. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj és tanulj lányom

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nyáron mondjuk bármilyen sötét szín feltűnő :).

2016. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én egész évben feketében járok, nyáron úgy szoktak rám bámulni, mintha három fejem lenne, de télen szinte mindenki sötét színeket hord, olyankor nem tűnök ki a tömegből. A neonszínek szerintem senkinek nem állnak jól, csak figyelemfelkeltésre jók.
2016. márc. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!