Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M webshopban ugyanazok a...

A H&M webshopban ugyanazok a termékek kaphatóak, mint bármelyik üzletben?

Figyelt kérdés
Rendelni szeretnék az oldalról és kíváncsi lennék, hogy ugyan az van az üzletben is, mert akkor elmegyek felpróbálni

2016. máj. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én is úgy szoktam, hogy amit lehet, felpróbálok előtte az üzletben :)
2016. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2016. máj. 3. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha felprobalod miért nem veszed meg ott? A webshop tudtommal nem olcsóbb.
2016. máj. 4. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2016. máj. 4. 07:17
 5/6 anonim ***** válasza:

A kiszállítás 890 ft!!!

Persze elég gyakran vannak promóciós kódok, amikkel ingyen is lehet rendelni. Jelenleg is van az oldalon.

De ha fel tudod próbálni, miért nem veszed meg?

Plusz amúgy vannak olyan ruhák, amelyek nincsenek a boltokban, azokhoz fel is van tüntetve, hogy csak online kapható. Illetve az üzletek kínálatában is van eltérés. Ugyanis ha jól tudom 2 tematikai üzlet van. És én csak a Westendet tudom, ahol megtalálható mind2 h&m.

2016. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván nagy részük megtalálható mindkettőben (webáruház, üzlet), de ahogy előttem is írták, vannak termékek, amelyeknél fel van tüntetve, hogy kizárólag online kaphatóak.

Én vidéki vagyok, a hozzám legközelebb eső H&M üzletben viszonylag ritkán találok olyasmit, ami igazán tetszene, nem túl nagy a választék, én inkább online szoktam vásárolni. Elég gyakran előfordul, hogy ingyenes a kiszállítás, más nem egy bizonyos összegen felett, és ugye akadnak kuponok is.. :)

2016. jún. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!