Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti egy szezonra mennyi ruhadar...

Ti egy szezonra mennyi ruhadarabot vesztek?

Figyelt kérdés
Fiatal nö vagyok,és nagyon kevés ruhadarabot szoktam venni,meg fehérnemüket is.Nem azt jelenti,hogy nem vagyok higénikus,de most télleg ,van egy sport melltartom,és egy sima de ezek sem szuperok már,és nem is márkásak.Kislányként is mig másnak egy hét alatt tropára ment egy cipö,pl márkás is,én 2évig is tudtam hordani,amig ki nem nőttem.Volt hogy szoktam,oda adni használt ruhákat,és ingyen de meg is szoktak dicsérni mennyire tudok vigyazni rá,és mért nem kérek pénzt cserébe,de igen ingyen odaadomanyoztam,

#vásárlás #ruha #megbecsülés.
2016. máj. 7. 07:16
 1/5 anonim ***** válasza:

én sokat, szeretem, ha van miből válogatni.

nem kell márkásnak lenni, de 1 db melltartó pl. nagyon kevés, ez azt jelenti, hogy minden nap azt kell hordanod, ami nyáron a 40 fokban nem túl guszta. ha kimosod, akkor pedig nincsen váltás. minimum 1-2 darab még kéne.

a mondanivalód 2. fele meg tök lényegtelen , hogy jön ide? én is vigyázok a cuccaimra, de mivel a legtöbb márkás és nem volt olcsó, ezért hülye lennék ingyen odaadni, el szoktam őket adni.

2016. máj. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl mennyi melltarto elegendö egy nönek,én is imadom a ruhákat nem arrol van szo
2016. máj. 7. 09:22
 3/5 anonim ***** válasza:
N nem költök erre nagyon. Maximum 4-10 ezer/ évszak. Évi maximum 20 ezer ft.sokaig hordom a cuccaim ha meg fel even belül tónkremegy ami eleg vsz cipő eseten viszem vissza adnak ujat
2016. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kaycee válasza:

En jelenleg hat darab melltartoval gazdalkodom, es plsuzban van harom sport melltarto. Ahogy az elso is irta a nyari melegben tenyleg nem jo ugyanazt visszavenni es olyankor en is inkabb tisztat veszek elo. Szemely szerint olyan 4 alkalomnal tobbet nem veszem fel ugyanazt, hanem utana megy a szennyesbe.


Hogy az eredeti kerdesre valaszoljak, en sem koltok tul sokat nekem evszakonkent korulbelul tizenot ezer forint megy el, ami van hogy masnal naponta. ;)

2016. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szeretek vásárolni, most kezdem úgy érezni, hogy lassan teljesen "kész" a gardróbom, már csak kiegészíteni kell, alapdarabok megvannak.

Most erre a tavaszi/nyári szezonra vettem kettő rövidnadrágot, négy topot, egy vékony, bő 3/4-es ujjú fesztiválfelsőt, vékony kardigánt, egy slip-ont. Melltartókat, bugyikat, zoknikat akkor veszek, amikor szükség van rá, nem évszak függő. 3 melltartóm van jelenleg, amit szeretek hordani (egy szürke, egy bőrszínű, egy rózsaszín), két sportmelltartóm.

Én is nagyon vigyázok a cuccaimra, sok ruhám már lassan veterán korba lép, és még mindig jók - oké, minőségtől is függ, de azért ügyelek rájuk.

Nyárra még tervezek egy lapos talpú szandált, és egy bikinit venni.

2016. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!