Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az miért van, hogy ezen az...

Az miért van, hogy ezen az oldalon mindenki szidja a páwákat, a való életben meg minden lánynak bejön a stílus?

Figyelt kérdés
Ha bemesz a plázába 10 fiatalbol 8-on skinny nadrág van pl. És ezekhez vonzódnak is a lányok ahogy elnézem. De ezen az oldalon meg mindenki nevetségesnek tartja, ez hogy lehetséges? Mert nagyon különös, ide marslakók írnak?
2016. máj. 23. 18:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
De te a való életben hogy látod azt hogy kinek mi jön be? Én is járok plázákba, igen, látom hogy minden pasi már idétlenül öltözik, idétlen frizurája van... nekem nagyon nem tetszik. De ezt egyedül én tudom szerintem. Nincs rám írva az ízlésem. A húgomnak meg bejönnek a páwák, de a normális stílusú srácok is ugyanúgy. Szóval neki ez mindegy. Erre az oldalra meg igen sokféle ember ír, nem csak tinik.
2016. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem marslakók, szerintem csak egyszerűen idősebbek válaszolnak. Lehet, hogy egy 13 éves kislánynak bejön ez a menőzős, hülye stílus, de egy felnőtt nőnek biztosan nem.
2016. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Onnan tudom hogy az ilyenek társaságában mindig van egy jó csaj, illetve facen is ezeket látom jó nőkkel, igen az lehet, hogy nem tinik írnak ide, de akkor hány évesek valaszolgatnak divat témában? A 24 éves pasik is páwák a plázában
2016. máj. 23. 19:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy normális, felnőtt 24 éves már nem is használja a páwa szót, legfeljebb ha lemaradt valahol kamaszkorban. Lehet, hogy divat a skinny farmer, én nő vagyok és szinte csak azt lehet kapni, pedig én utálom. Ettől még nem páwa valaki.
2016. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Azért nem kell készpénznek venni az itteni véleményeket. Igazából nagyon nincs is értelme az öltözködés topicnak, mert 1 nagyon kevés ember ír, 2 az is gyakran okoskodni, fújólni,ellenszenvét kiadni jár ide. Általában ugyan azok, főleg fiatal, tini korosztály.

Biztos azért van ellentmondás, mert más amikor élőben látja, mint ha leírod, véleményt kérsz.

2016. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbítek 10 ből 8 pi**ának jön be talán ez a stílus, de pl én egyetemre járok és itt egy embert nem tudnék mondani akinek ez stílus bejön, pedig elég sok lánnyal vagyok jóba. Ez meg hogy jó csajokat látsz a "páwákkal" relatív. Nekem egyátalán nem jönnek be akiket ilyen alakokkal látok. És tudom nem szép az előítélet, de ezek az emberek legtöbbször igen sekélyesek is persze nem mind.
2016. máj. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Értem, de sajnos úgy érzem hogy előben aki nem pawasan öltözködik az semmiképp sem lehet jó pasi, mert az nem divatos
2016. máj. 23. 20:06
 8/12 anonim ***** válasza:

Úgy lehetséges, hogy ez a banda állandóan a plázákban grasszál, mert nem tudja mivel üsse el az időt. És mivel nemigen van önálló gondolata az öltözködés terén sem, majmolja a többit.

Mindenesetre az idétlen ruhájuk, az idétlen frizurájukkal valóban illik az idétlen utánfutóikhoz.

2016. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

A Páwa sosem volt a divatossal rokonértelmű. A páwa stílus ruháinak 20%-a számít divatosnak, a többi inkább elcsépelt.

2016. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azert mert ezen az oldalon ritka a pawa mint a feher hollo.... Itt nem 14-17 eves csajok tomege van fent..... itt az idosebbek..... lehetsz meno pawasag nelkul is.... 16/f/pawa
2016. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!