Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az miért van, hogy ezen az...

Az miért van, hogy ezen az oldalon mindenki szidja a páwákat, a való életben meg minden lánynak bejön a stílus?

Figyelt kérdés
Ha bemesz a plázába 10 fiatalbol 8-on skinny nadrág van pl. És ezekhez vonzódnak is a lányok ahogy elnézem. De ezen az oldalon meg mindenki nevetségesnek tartja, ez hogy lehetséges? Mert nagyon különös, ide marslakók írnak?
2016. máj. 23. 18:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem csak azért, mert nincs miből választani. Ha 80% úgy öltözik, persze, hogy attól még tetszeni fog a lányoknak. De szerintem nem az tetszik a lányoknak sem, hogy olyan az öltözék, hanem mert korabeli fiú, és kész.


Pl. én nem tudnám elképzelni magam egy távol-keleti lány mellett, mert nekem nem jön be az ő külsőjük. Mégis több milliárd távol-keleti férfinak meg bejön, mert egyszerűen ahhoz szoktak hozzá, meg az a választék.

2016. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2-es, ne általánosíts, 13 éves vagyok, de a páwa stílus szerintem borzasztó. És a való életben sem jön be, hidd el kérdező :)
2016. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!