Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, van aki hétköznap is...

Lányok, van aki hétköznap is szeret csinosan felöltözni vagy inkább csak alkalmakra tartogatjátok?

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 20:22
 1/4 anonim válasza:
Én személy szerint nem szeretek hétköznap vagy suliba "kirittyentve" menni.Suliba csak egy farmer vagy cicanaci egy trikóval,dzsekivel...ritkán egy egyszerű szoknyát is felveszek.Kiöltözni csak ünnepekkor szoktam vagy fellépéskor.Nem érzem szükségét hogy hétköznap kiöltözzek.
2016. máj. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig csinosan öltözök... legalábbis próbálok.
2016. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi a csinos:D

Kiöltözni csak alkalmakra szoktam, de igyekszem a hétköznapokban is laza elegáns lenni. Tehát egy ujjatlan, egy zakóval, fekete csőnadrággal és torna vagy sportcipővel. Számomra ez a csinos:D

2016. máj. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 BulmaSwan ***** válasza:
Attól függ kinek mi a csinos. Én is általában póló-gatya kombót hordok, de nyáron azért szoknyát meg ruhát is felveszek, akár suliba is, ha épp olyan kedvem van. Nyilván elegánsabb alkalmi ruhát, ami nem épp a legkényelmesebb darab, nem veszek fel csak azért, mert van.
2016. máj. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!