Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Imádom a 70,80,90-es éveket,...

Imádom a 70,80,90-es éveket, nagyjából így is öltözködöm, ezért sokan leszbikusnak néznek (? ), ennek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Miután megismerkedek emberekkel, pár hét után ők is mondják nekem, hogy annak hittek emiatt, de legalább biszexnek, és a munkahelyemen is elterjedt ez a pletyka. Nwm ítélem el a leszbikusokat, de semmilyen nő iránt nem vonzódok.

(Még arra is gondoltam, hogy ez azért is lehet, mert ritkán látnak pasival, és az a pasi is max a haverom. A nemi életemről sosem beszélek olyanokkal, akikkel nem vagyok szoros barátságba - Férfiak terén nagyon válogatós vagyok, ezért kikosaraztam már a munkahelyemről is próbálkozókat.)



2016. máj. 28. 15:37
 1/4 anonim válasza:
Hat mivel a 80-as évek divata teljesen más mint a mostani sztem ezért meg talán azért hogy visszautasítottad a munkahelyeden a pasikat
2016. máj. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Erdekes!

Pedig akkor meg tudtak oltozkodni a nok!

Nem ertem hogy miert nem a mostani oltozekuk alapjan nezik oket melegnek , mikor csak a fejrol meg az arcrol lehet megkulomboztetni az egyen nemet es nem a ruhajarol..

2016. máj. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így gondolom :) ugyanakkor a napokban hallottam, hogy egy srácot azért néztek melegnek, mert kalapban van… ellenben a mai csőnacis/lógó pólós srácokkal, akik ugye az "igazi" férfiak:)
2016. jún. 5. 17:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A kalapos dolog erdekes mert az igazabol ferfias viselet,ellenben en is szeretem a csonadragokat mert kenyelmesek!

Es egy igazi ferfi minden ruhaban ferfi tud maradni...

2016. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!