Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, hogy szivacsos a...

Nagyon gáz, hogy szivacsos a bikinim?

Figyelt kérdés

Vettem egy szivacsos bikinit. Mèg hozzá jó drágán, push up-os.

Nagyon kicsik a melleim ès borzasztóan lapos vagyok a sima bikinikbe. A melltartóim is szivacsosak.

De most szègyenlem nagyon. Az osztályommal kiránduláson voltunk, nekik nagy mellük van ès 0 bèlès van a melltartójukba ès a bikinijükbe. Ès direkt elkezdtek nekem beszelni arról, hogy melyik kenyelmes...meg megkèrdeztèk, hogy èn hol szárítom a bikinimet.., mert szègyeltem ès egy szatyorba tettem.

Ez tènyleg ilyen gáz?:(



2016. máj. 29. 21:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mennyiért vetted? Van róla képed?
2016. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szèpen köszönöm mindenkinek a választ!:)

Nagyon aranyos tőletek, 10/10-en mondtátok, hogy nem gáz, akkor most már nem aggódalmaskodom többè ezen.:)

Mindenkinek ment a 👍 :)

Èn 5000Ft-èrt vettem, csak a felső rèszèt vettem meg. Az alsó pedig eltèrő színű, de szerintem jó együtt.

Igen mindig figyelek arra, hogy ne legyen bő rám, azt èn sem szeretnèm, hogy belássanak, mert eláll.

Direkt kisebb mèretet vettem, hogy azert ne tunjon mèg nagyobbnak a mellem, mert azt már èn sem hiszem el magamnak.

Koszi meg egyszer a valaszokat.:) Ha szeretnel kepet rola irj privibe. :)

2016. máj. 30. 22:36
 13/13 anonim válasza:

No, eltelt 5 év. Mi történt azóta?

(Képet ne küldj, nem kérek.)

2021. szept. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!