Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez megfelelő...

Szerintetek ez megfelelő hosszúságú szoknya iskolába, pl. egy ünnepségre?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 14. 15:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) , ebben mostani évzárón voltam . Egyébként utána fel kell menni nagy lépcsőkön azért kérdem , h mennyire mutathat sokat de lehet nyitóra már rövidebbet veszek fel ;)
2016. júl. 14. 22:13
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

az ilyen cipőt szerintem hanyagold, mert ez minden csak nem csinos...

nem értem egy ünnepségre hogy lehet ilyet felvenni...

2016. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Egy magassarkúval dögösebb lenne! Harisnya is van rajtad, hogy ilyen szépen fénylik a lábaid?
2016. júl. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
51%
Azaz, vegyél fel még rövidebbet, hátha kilóg a se.gg szőröd is.
2016. júl. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Szerintem hosszabbat kéne felvenned egy ünnepségre.
2016. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mennyire csinos egy szoknya, nem a hossza határozza meg, így kicsit most megszívva magad dícséretekkel nem kell rögtön a rövidebbhez nyúlni, mert úgy végzed mint az egyik 11.-es csaj, aki előrehozott érettségin flangált a komolyan mondom, popsija kivolt szoknyában, és ugyan nagyon csinos, vékony lány, az egyik legcsajozósabb fiú osztálytársam idézem: "Nézzétek már, hogy lehet ilyen szoknyát felvenni. Ha az én barátnőm lenne, nem örülnék, hogy ilyet rajtam kívül a fél iskola lát."
2016. júl. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem hogy szükséges rövidebb, inkább egy másik cipővel vedd, mondjuk magassarkúval.
2016. júl. 20. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ez is cinkes, meg épphogy belefér, ne vegyél fel rövidebbet


A cipő tényleg nem a legjobb választás, bár megértem, hogy nem akarsz szenvedni, de akkor inkább egy balerina cipőt vegyél fel

2016. júl. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
49%
Teljesen jó
2016. aug. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!